Polacy MUSZĄ się o tym dowiedzieć. Sekretne cierpienia Kaczyńskiego

Polacy MUSZĄ się o tym dowiedzieć. Sekretne cierpienia Kaczyńskiego

Jarosław Kaczyński cierpi - ogromny ból przynosi mu zarówno chore kolano, jak i uciążliwa alergia. Miał operację, prawdopodobnie czeka go kolejna. Czemu jednak w dalszym ciągu nie pojawia się publicznie? Polacy właśnie zadeklarowali, że muszą się o tym dowiedzieć.

Stan zdrowia Jarosława Kaczyńskiego budzi wątpliwości wśród wyborców. Zwolennicy PiS obawiają się, że już nigdy nie zobaczą prezesa w pełni sił. Przeciwnicy cieszą się, że zniknął ze sceny politycznej, jednak w dalszym ciągu zadają sobie pytania: Co się właściwie stało? Chore kolano trzymało prezesa Prawa i Sprawiedliwości w szpitalu przez dwa miesiące. Operacja się przedłużała, podobno wdała się infekcja. Teraz zapowiadano rehabilitacje, jednak do mediów dotarła informacja o kolejnej, tym razem poważniejszej operacji. Najbliżsi współpracownicy polityczni, którzy znają faktyczny stan zdrowia Kaczyńskiego nie chcą niczego ujawniać.

Jarosław Kaczyński cierpi, Polacy chcą wiedzieć dlaczego

Ostatni sondaż Instytutu Badań Pollster dla „Super Expressu” pokazał jasno i wyraźne, na czym tak naprawdę zależy Polakom. Aż 60 procent ankietowanych odpowiedziało, że zależy im na ujawnieniu stanu zdrowia najważniejszych polityków w państwie i liderów partii parlamentarnych. Zaledwie 20 procent osób uważało, że takie informacje nie powinny być ujawniane publicznie. Pozostałe 20 procent odpowiedziało, że nie wie. Większość jednak przemówiła - stan zdrowia polityków i liderów partii, w tym właśnie Jarosława Kaczyńskiego, powinien być podany do wiadomości publicznej. Tak ważne postacie, które mają największą władzę nad funkcjonowaniem naszego kraju, powinny być w pełni sił, żeby dobrze nim zarządzać. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Polska zamarła! Zupełnie nowa partia w Sejmie
  2. Piotrowicz grozi Gersdorf! Miażdżąca odpowiedź
  3. Morawiecki zaatakowany przez wściekły tłum! Ledwo uszedł
  4. Rasy psów, które nie szczekają. Lista, charakterystyka i galeria!
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News