Przyjaciółka Kaczyńskiego zdradziła jego największy sekret. Dlatego tego nie robi

Przyjaciółka Kaczyńskiego zdradziła jego największy sekret. Dlatego tego nie robi Źródło: screen/youtube/Telewizja Republika

Jarosław Kaczyński jest postacią powszechnie znaną, lecz wyjątkowo tajemniczą. Choć każdy doskonale go kojarzy, a media wciąż się rozpisują na jego temat, tak naprawdę bardzo niewiele wiemy o nim samym. Teraz bliska przyjaciółka postanowiła zdradzić największy sekret prezesa PiS i wszystko stało się jasne. 

Jarosław Kaczyński bez wątpienia jest jednym z najbardziej znanych i rozpoznawalnych polskich polityków. Z pewnością kojarzą go wszyscy Polacy, choć oceny jego działalności mogą się skrajnie różnić. Dla wielu jest przykładem świetnego polityka oraz przywódcy kraju, inni mają go za starszego mężczyznę, który powinien ustąpić miejsca kolejnym pokoleniom. Mimo skrajnych opinii trzeba jednak przyznać, że niewiele jest postaci na polskiej scenie politycznej, które pokazywane i opisywane w mediach są tak często. Jarosław Kaczyński mimo rozgłosu wciąż jednak pozostaje osobą wyjątkowo tajemniczą, o której życiu prywatnym, charakterze czy upodobaniach tak naprawdę bardzo niewiele wiadomo. Teraz jego bliska przyjaciółka postanowiła zdradzić jeden z jego największych sekretów i stało się jasne, dlaczego prezes PiS zawsze unikał tej jednej rzeczy.

Tajemnica, którą Jarosław Kaczyński ukrywał, wyszła na jaw

Już wielu obywateli oraz dziennikarzy niejednokrotnie zwracało uwagę na fakt, że Jarosław Kaczyński bardzo niechętnie odwiedza Pałac Prezydencki. Zarówno Andrzej Duda oraz poprzedni prezydenci, jak i sam prezes PiS nigdy nie chcieli komentować tej sprawy, teraz jednak wyjątkowo strzeżony sekret wyjawić postanowiła wieloletnia przyjaciółka polityka, Zofia Romaszewska. - Myślę, że Jarosław Kaczynski ma z tym miejscem mentalny problem, którego nie pokona. Ten budynek kojarzy mu się ze świętej pamięci bratem. Nie lubi tu bywać, myślę, że to podobne uczucie do tego, gdy ktoś wchodzi do swego dawnego mieszkania i widzi, że mieszka w nim ktoś inny. Emocjonalnie to bardzo trudne - zdradziła doradczyni prezydenta RP w rozmowie z "Wprost". Z pewnością tak intymna sprawa wywlekana na światło dzienne nie zachwyci lidera PiS, na tym jednak szczere wyznania kobiety się nie zakończyły. - Tym bardziej, że za prezydentury Lecha Kaczyńskiego Pałac Prezydencki to było coś więcej niż mieszkanie. Tam się w znacznej mierze przeniosło życie towarzyskie braci, istniał tam swego rodzaju salon, który prowadziła Marylka. Ludzie się spotykali, rozmawiali, wykluwały się różne myśli. Teraz takiego miejsca Jarosławowi bardzo brakuje - dodała. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM

"Problem z prezydenturą" Kaczyńskiego

Polityk była wyjątkowo rozmowna i postanowiła publicznie opowiedzieć również o napiętych relacjach między Andrzejem Dudą oraz Kaczyńskim. Twierdzi, iż Jarosław Kaczyński ma "naturalny problem z prezydenturą", a nie samym obecnym prezydentem. - Nie z prezydenturą Andrzeja Dudy, tylko w ogóle, w końcu ten urząd sprawował jego brat. Sądzę, że nie ma osoby, która by go na tej funkcji zadowoliła. Nikt nie będzie wystarczająco dobry, bo nie będzie Lechem Kaczyńskim - stwierdziła. Dalej zapewniła, że prezes Prawa i Sprawiedliwości szczerze popiera Dudę i zamierza go nadal wspierać w politycznej karierze, nawet mimo pozornej niechęci. - Szanuje prezydenta, z tego, co wiem, zapowiedział, że PiS poprze go na drugą kadencję - przekonywała.
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Chylińska PRZERAŻAJĄCO chuda. Co się dzieje? Powiedziała prawdę!
  2. Emeryci dostaną zawału. Oto kim jest mąż najbardziej ZNIENAWIDZONEJ gwiazdy TVN
  3. To ona zastąpi Basię Kurdej-Szatan w roli. Fani wściekli
  4. Panika w Warszawie. Morawiecki wprowadził drugi stopień alarmowy, ewakuowano metro
  5. Polecą głowy w państwowych instytucjach? TVN jednym materiałem zatrzęsło rządem w posadach
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  Źródło: Fakt Następny artykuł