Jarosław Kaczyński rzadko się śmieje, przynajmniej publicznie, lecz tym razem po prostu nie wytrzymał. Wszystko z powodu jednej fotografii, którą w sieci zamieścił Joachim Brudziński. Na Twitterze rozpętała się prawdziwa burza.

O wakacyjnych zamiłowaniach prezesa PiS pisaliśmy już niejednokrotnie. Jarosław Kaczyński uwielbia wycieczki w miejsca szczególnie urokliwe ze względu na walory estetyczne. Pasję dzieli z Joachimem Brudzińskim, a panowie realizują się w niej co roku.

Szef MSWiA i głowa Zjednoczonej Prawicy zwiedzili już razem Pomorze Zachodnie czy Beskid Sądecki. Jarosław Kaczyński szczególnie upodobał sobie tę drugą z krain i dlatego w tym roku również się tam wybrał.

Zrobił to oczywiście w towarzystwie swojej prawej ręki. Brudziński pochwalił się tym już w mediach społecznościowych, co spotkało się ze zdecydowaną reakcją opozycji i internautów.

Jarosław Kaczyński znów ubrał się w to samo?

– Skoro sierpień to Prezes Jarosław Kaczyński na wędrówce po górach. #BeskidSądecki – napisał Brudziński pod fotografią ukazującą prezesa Kaczyńskiego na tle masywów górskich.

Post spotkał się z zaskakującą reakcją posła PO Michała Szczerby. Okazało się, że polityk jest bardzo pamiętliwy, jeśli chodzi o to, w czym Jarosław Kaczyński udaje się na wycieczki piesze. Parlamentarzysta zwrócił uwagę, że w tym samym stroju stąpał po Beskidzie Niskim już, uwaga, w 2016 roku.

Szczerba insynuuje oczywiście, że zdjęcia są fotomontażem lub są po prostu stare, a Jarosław Kaczyński zwija się z bólu w związku z dochodzącym do siebie po operacji kolanem, które – co warto dodać – nadwyrężył właśnie w Beskidzie Niskim zeszłego lata.

– Prezes bardzo lubi tę niebieską koszulę, ciemną kamizelkę i szare spodnie. W tym komplecie był już na wakacjach w 2016 –  czytamy.

Niedługo po tym tweecie Brudziński dodał kolejne zdjęcie prezesa. Widać na nim, jak Kaczyński śmieje się z cyfrowej burzy, która rozpętała się za sprawą wpisu Szczerby. Nie zabrakło oczywiście uszczypliwego komentarza do całej sytuacji.

– To mówicie, że Szczerba potoshop-em teraz się fascynuje – napisał minister spraw wewnętrznych.

Na co choruje Kaczyński?

Wokół stanu zdrowia prezesa PiS narosło wiele wątpliwości. Oficjalnie doznał stanu zapalenego w kolanie, a staw został operowany i przywrócony do pełnej sprawności.

Długi, bo 40-dniowy pobyt prezesa w szpitalu przy ul. Szaserów w Warszawie, pozwolił jednak na powstanie teorii, jakoby chorował dużo poważniej. Próbowano dowieść raka najważniejszych organów. Jak na razie brak potwierdzenia tych dywagacji.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Krystyna Pawłowicz została poniżona! „Kryśka, znaleźliśmy Twoje tabletki”
  2. Doda zachowuje się skandalicznie. Jej fani nie mogą jej wybaczyć
  3. Bardzo duże zmiany! Polacy będą masowo sikać w Lidlach

Czy Jarosław Kaczyński faktycznie pojechał na wakacje?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Największe awantury w polskim Sejmie [ZDJĘCIA]


6 niewygodnych faktów, o których Adam Michnik woli dziś nie mówić

źródło: tvp.info