Rodzina Kaczyńskiego rozbita

Rodzina Kaczyńskiego rozbita Źródło: screen youtube.com/Telewizja Republika

Jarosław Kaczyński i taśmy nagrane z jego udziałem w ostatnich dniach są głównym tematem wielu wystąpień. Wiele osób podejrzewało kuzyna prezesa PiS o nagrywanie go podczas spotkań, ale teraz już wiemy, kto za to odpowiada. Co więcej, z tego właśnie powodu rozbita została rodzina Kaczyńskiego.

Jarosław Kaczyński jest teraz na ustach niemalże wszystkich Polaków. Co rusz upubliczniane są kolejne nagrania z udziałem prezesa PiS, które rzucają coraz więcej światła na całą sprawę. Początkowo o nagranie taśm podejrzewano kuzyna Kaczyńskiego, który był obecny podczas spotkań. Jednak teraz już wiadomo, że jest to robota austriackiego biznesmena Geralda Birgfellnera. Cała afera bardzo mocno odbiła się na rodzinie prezesa PiS, rozbijając ją.

Jarosław Kaczyński: rodzina polityka się rozpada

Każdy słyszał już o taśmach Kaczyńskiego, które przedstawiła Gazeta Wyborcza. Zwolennicy i członkowie aktualnej władzy widzą w nich dowód na uczciwość Kaczyńskiego i dzięki nim starają się, jeszcze bardziej wybielić jego wizerunek. Natomiast media i przeciwnicy polityka dopatrują się w nich nawet przestępstw ze strony Kaczyńskiego. Wedle zapowiedzi Gazeta dysponuje gigantyczną ilością nagrań, które mogą jeszcze bardzo dużo zmienić w całej tej sprawie. Jednak jak na razie ich treść znają tylko dziennikarze z tej redakcji. Jednak mimo wszystko już teraz widać pierwsze rezultaty ujawnienia tych nagrań. Sprawa dotyczy rodziny Kaczyńskiego, która teraz została rozbita. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM

Za zdradę Kaczyńskiego nie chce go w rodzinie

Gerald Birgfellner jest mężem córki kuzyna prezesa Jana Marii Tomaszewskiego, który ostatnio wypowiedział się w mediach na temat swojego zięcia. Po jego wypowiedzi widać jak na dłoni, że nie jest zadowolony z tego, co zrobił Austriak. Co więcej, wprost wyrzekł się niego, jako członka rodziny. - Co ja mogę na to poradzić? W każdej rodzinie znajduje się coś takiego, to nie jest żadna rodzina, on się przykleił i tyle. Nie mam z nim bliskich stosunków, kilka razy w roku się widzimy - wyznaje kuzyn Kaczyńskiego. Ciężko uwierzyć, aby dla Tomaszewskiego Gerald Birgfellner nic nie znaczył, bo przecież jest mężem jego córki. Bądź co bądź jest to dosyć bliska rodzina, ale najwidoczniej wybuch afery wokół Kaczyńskiego musiał diametralnie zmienić podejście rodziny polityka do Birgfellnera. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Teraz próbuje to ukryć? Krystyna Pawłowicz brała udział w obradach okrągłego stołu
  2. Profesor bardzo ostro o Kaczyńskim. „Ile razy rżnięty?”
  3. Rusza program „Jedzenie Plus”! Miliony Polaków dostaną darmowe posiłki, trzeba spełnić 1 z 2 warunków
  4. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  5. Zarobki Poli Raksy to wielka tajemnica. Jaką emeryturę dostaje?
  źródło: Super Express
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News