Bez nazwy-1
screen/youtube/LosDiabolos7
Patryk Korzec - 17 Grudnia 2018

Jarosław Kaczyński: Rodzina prezesa PiS skrywa tajemnice

Jarosław Kaczyński rodzina: jako jedna z najbardziej wpływowych i najważniejszych osób w państwie, prezes PiS jest pod ciągłą obserwacją zarówno mediów, jak i obywateli. Polaków interesują nie tylko polityczne dokonania mężczyzny, ale i jego życie prywatne, a zwłaszcza rodzina, o której prezes rzadko mówi. 

Jarosław Kaczyński rodzina: życie prywatne prezesa PiS to bez wątpienia niezwykle interesująca sprawa, która ciekawi miliony Polaków. Znamy go z ekranów telewizorów oraz doniesień mediów, gdy po raz kolejny przygotowuje zaskakujące zmiany na polskiej scenie politycznej. Mało kto jednak może go sobie wyobrazić w życiu prywatnym, bez garnituru, po godzinach pracy.

Jarosław Kaczyński rodzina

Tymczasem okazuje się, że jego rodzina to niezwykle ciekawy i zaskakujący temat pełen tajemnic. Zmarły 8 lat temu brat do dziś budzi ogromne kontrowersje, na temat ojca polityka niedawno rozpisywały się wszystkie media w naszym kraju, a matka często lubiła powiedzieć przed kamerami o dwa słowa za dużo.

Kim była Jadwiga Kaczyńska?

Matka Jarosława oraz Lecha Kaczyńskich jest postacią wyjątkowo tajemniczą i kontrowersyjną. Media interesowały się nią przez wiele lat, ona sama jednak bardzo rzadko zabierała głos przed kamerami, jednak gdy już to robiła, zawsze kończyło się to skandalem. Powszechnie wiadomo, iż Rajmund Kaczyński nie był jej wielką miłością - tuż przed małżeństwem z nim miała ukochanego narzeczonego - Leszka Jastrzębskiego i to właśnie po nim imię otrzymał jej syn, Lech. Kobieta raz zdecydowała się nawet głośno powiedzieć w mediach, że jej małżeństwo nie należało do cieszących się ogromnym, nieprzerwanym szczęściem. Było raczej burzliwe i bardzo skomplikowane. - Rajmund zakochał się, ale potem rozmyślał. Ja także rozmyślałam. Wstydziliśmy się do tego przed sobą przyznać. Ale potem pobraliśmy się i myślę, że dobrze się stało. To był rok 1948. Nie mieliśmy nic, bo nasi rodzice stracili wszystko w czasie wojny i po wojnie - wyznała.

Rajmund Kaczyński agent

Jarosław Kaczyński rodzina: Wiele mówiło się w mediach o matce polityka, on sam zresztą również często o niej wspominał przed kamerami. Tematem tabu jednak przez wiele lat był jego ojciec, Rajmund Kaczyński. Ostatnio zrobiło się o nim głośno za sprawą informacji, do jakich dotarł Grzegorz Jakubowski z "Gazety Warszawskiej". Powszechnie wiadomo, iż mężczyzna brał udział w Powstaniu Warszawskim i znany był pod pseudonimem "Irka". Był on jednocześnie studentem i konspiratorem, nie bał się więc ryzyka. Zgodnie z doniesieniami dziennikarza w Instytucie Pamięci Narodowej znaleziono rzekomą teczkę ojca braci Kaczyńskich i wszystko wskazuje na to, że żywo interesował się nim aparat bezpieczeństwa. Nie znaleziono jak dotąd dowodów na jego współpracę ze służbami i przypuszcza się, iż to zainteresowanie spowodowane było głównie faktem, iż był on powstańcem.

Ojciec Kaczyńskich o synach

Kilka miesięcy temu głośno było w mediach o wypowiedzi Rajmunda Kaczyńskiego na temat swoich synów. Słowa zapamiętała Hanna Stadnik, sanitariuszka w Powstaniu Warszawskim o pseudonimie "Hanka".DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Jaruzelski i CyrankiewiczWojciech Jaruzelski wymiękał przy Cyrankiewiczu? Tak wyglądały auta partyjniakówCzytaj dalej
- Ojciec braci Kaczyńskich był moim kolegą z "Baszty". Jak Leszek Kaczyński został prezydentem Warszawy i mu gratulowaliśmy, jego ojciec powiedział: 'Moim dzieciom nie wolno dawać władzy. Zniszczą każdego, kto jest od nich lepszy, bo są złośliwi - mówiła w programie "Fakty po faktach". Jakiś czas temu było również głośno o jego słowach dotyczących potomków, które rzekomo skierował do swojej koleżanki rok przed śmiercią. - Boże, uchroń Polskę przed moimi synami narwańcami - miał powiedzieć.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Pocałunek Neptuna. Wyjaśniamy, co to jest
  2. Ilu mężów miała Doda? Nie skończyło się na jednym
  3. Czy Kuba Wojewódzki ma bielactwo? Wstrząsające spekulacje mediów i fanów
  4. Przepowiednie na 2019. Jackowski i inni ujawniają przyszłość!
  5. Ile zarabia Agnieszka Chylińska w Mam Talent? Nigdy nie zgadniecie
RyżLidl ma się z czego tłumaczyć! Obrzydlistwa w produktach spożywczychCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News