Jarosław Kaczyński
Fot. YouTube/Fakty RMF FM
Wiadomości Pikio - 2 Sierpnia 2018

Przyjaciółka ojca Kaczyńskich ujawnia! Szokujące słowa o prezesie PiS

Chociaż Jarosław Kaczyński nie pełni żadnej rządowej funkcji, bardzo często mówi się, że to właśnie on sprawuje realną władzę w Polsce. W niezwykle ostrych słowach na temat prezesa PiS wypowiedziała się jednak właśnie uczestniczka Powstania Warszawskiego, która przyjaźniła się z jego ojcem. Co ujawniła pani Hanna Stadnik?

Lech i Jarosław Kaczyński odnieśli w naszym kraju ogromny polityczny sukces. Pierwszy z nich pełnił funkcję prezydenta, drugi został premierem, a obecnie kieruje rządzącą w Polsce partią.

Jarosław Kaczyński pod ostrym ostrzałem

Sylwetki obu braci od lat wywołują wśród wyborców silne, ale także niezwykle mieszane uczucia. Oliwy do ognia dolały jednak właśnie słowa Hanny Stadnik, pseud. Hanka, która w Powstaniu Warszawskim służyła jako sanitariuszka. - Ojciec braci Kaczyńskich był moim kolegą i jak Leszek został prezydentem Warszawy, myśmy mu gratulowali, a on, ojciec, powiedział: "Moim dzieciom nie wolno dać władzy, bo zniszczą każdego, kto będzie od nich lepszy, bo są złośliwi". Jeśli ojciec to mówi, to wie co mówi - powiedziała niezwykle szczerze Stadnik w rozmowie z Katarzyną Kolendą-Zaleską na antenie TVN24. - Leszek się zmienił. Ja znałam panią Marię, żonę Leszka. To naprawdę wspaniała kobieta i ona go wychowała po prostu, jak prawie każda żona męża - dodała uczestniczka Powstania z uśmiechem.

Czy prezes PiS odpowie na słowa Stadnik?

Sam Jarosław Kaczyński nie odniósł się jeszcze do kontrowersyjnych słów znajomej swego ojca. Już wkrótce będzie jednak musiał zapewne skomentować podobne doniesienia, które bezpośrednio uderzają w jego autorytet i wizerunek.

ZOBACZ TAKŻE: Żona b. premiera nie wytrzymała. „Nie płaci alimentów, odebrał mieszkanie”

ZOBACZ TAKŻE: Rząd PiS traci największego sojusznika! Kaczyński zdruzgotany

ZOBACZ TAKŻE: Były polityk PiS uderza w Kaczyńskiego. Pogrąży prezesa ostatecznie?

ZOBACZ TAKŻE: Czy pies może jeść karmę dla kota? Żeby nie zaszkodzić psu – koniecznie przeczytaj!

ZAMIANA
Jarosław Kaczyński uśmiechnięty10 niezwykle wpływowych polityków, którzy nigdy nie wzięli ślubu [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
jaroslaw_kaczynskiIle wzrostu ma Kaczyński, a ile Kwaśniewski? Możesz się zdziwić! [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News