Przepowiedziała chorobę Kaczyńskiego. Teraz ma o wiele gorsze wieści

Przepowiedziała chorobę Kaczyńskiego. Teraz ma o wiele gorsze wieści Źródło: screen/youtube/ publicystykatvp

Jarosław Kaczyński jest jedną z najbardziej wpływowych postaci w naszym kraju, nic więc dziwnego, że bezustannie obserwują go miliony Polaków. W ostatnich miesiącach jego stan zdrowia nie jest zbyt dobry, a teraz okazuje się, że taką sytuacją przewidziała słynna kobieta, która znów zapowiada tragedię w świecie polityki.

Jarosław Kaczyński przez ostatni rok nie miał łatwego życia - bezustannie walczyć musiał z ogromnymi skandalami i kontrowersjami związanymi z działalnością polityczną partii PiS, odpierał ataki opozycji, a do tego wszystkiego doszły jeszcze bardzo poważne problemy zdrowotne. Przez - jak podawano oficjalnie - chore kolano mężczyzna spędził cały miesiąc w szpitalu, a stan jego zdrowia z niepokojem obserwowały wszystkie polskie media. Niewiele osób pamięta, że taką sytuację niewiele wcześniej przepowiedziała słynna tarocistka Anna Kempisty. Na ten rok kobieta również przygotowała kilka słów i zgodnie z nimi 2019 rok może być jeszcze gorszy.

Jarosław Kaczyński - przepowiednia 2019

Okazuje się, że problemy zdrowotne i wylądowanie w szpitalu to dopiero początek problemów zdrowotnych prezesa PiS - zgodnie z najnowszą przepowiednią polityk nadal będzie chorował. Jakby tego było mało, kłopoty pojawią się również w strefie wpływów politycznych. Będzie się wydawało, że Jarosław Kaczyński w pełni panuje nad sytuacją, jednak ostatecznie nagle ujawniony zostanie jego okropny sekret. Wywoła on potężny skandal, jakiego jeszcze nie było, a on sam będzie musiał prowadzić wiele nieoficjalnych rozmów, by tylko utrzymać się przy władzy.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Przepowiednie Anny Kempisty na 2019 roku

Tarocistka zgodziła się przepowiedzieć losy również innych, istotnych dla naszego kraju polityków. Donald Tusk przeżyć ma ogromne rozczarowanie, do tego będzie miał także spore problemy finansowe. Zbyt wielu powodów do radości nie będzie miał również Mateusz Morawiecki - ma zmagać się z wieloma problemami na scenie politycznej, a już na początku roku 2019 zaskoczony ma zostać czymś wyjątkowo negatywnym. Andrzej Duda z kolei stracić ma poparcie bardzo ważnej osoby, która do tej pory go wspierała, przez co znacznie zmniejszy się jego fala popularności wśród obywateli. Pozytywnie natomiast zakończy się jego zaangażowanie w nowe działania, które przyniosą sukces zarówno jemu, jak i małżonce. Cieszyć się nadchodzącym rokiem będzie mogła także Beata Szydło, która co prawda ma już wkrótce wycofać się z polityki, jednak doskonale powiedzie jej się w życiu osobistym i zacznie się spełniać. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. W 2019 roku wydarzą się przerażające rzeczy. Jackowski nie pozostawia złudzeń
  2. Wyznanie Morawieckiego doprowadziło Polaków do szału! Tego mu nie wybaczą
  3. Pawłowicz ujawniła swój tragiczny sekret. Nie było łatwo
  4. Po tylu latach aż trudno uwierzyć. Rodowicz zrobi to na sylwestrze
  5. Spadniecie z krzeseł. Oto ile NAPRAWDĘ waży Małgorzata Rozenek
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News