Kaczyński przemówi do narodu. W partii ogromna burza
Wiadomości Pikio - 26 Czerwca 2018

Kaczyński przemówi do narodu. W partii ogromna burza

Jarosław Kaczyński zmagał się w ostatnim czasie z poważnymi problemami zdrowotnymi. Obecnie prezes Prawa i Sprawiedliwości stara się powrócić jednak do politycznej formy, aby nieco uciszyć burzę powstałą wewnątrz jego ugrupowania. Jaki znalazł na to sposób?

Kaczyński przez długi czas pozostawał w jednym z warszawskich szpitali. Chociaż wciąż odwiedzali go wysoko postawieni politycy jego partii, nieobecność prezesa przy Nowogrodzkiej dała zielone światło wielu działaczom dążącym do wewnętrznych podziałów w PiS.

Jarosław Kaczyński chce zaprowadzić porządek

Największe kontrowersje wokół ugrupowania wywołują obecnie odważne plany wpływowych polityków, takich jak Beata Szydło. Wielu krajowych posłów związanych z obozem władzy zamierza bowiem ponoć "uciec" z polskiego Sejmu do Parlamentu Europejskiego przy okazji zbliżających się wyborów. Jak twierdzi Katarzyna Lubnauer z Nowoczesnej, najbliższe wystąpienie Jarosława Kaczyńskiego przed krajowymi parlamentarzystami ma związek z tymi właśnie planami. Dlaczego?

Kontrowersyjne przypuszczenia przewodniczącej Nowoczesnej

- Widzimy, że PiS szykuje naprawdę dużą ekipę tych, których chcą ewakuować do Parlamentu Europejskiego. Od pani Beaty Szydło, poprzez byłych i obecnych ministrów. Jestem w stanie uwierzyć w to, że środowe posiedzenie Sejmu jest po to, aby Kaczyński mógł stanąć i przemówić do swych posłów, dlatego że kwestie związane ze śmieciami, a to ma być ponoć tematem debaty, pojawiały się już od kilku miesięcy i można to było przedstawić chociażby na ostatnim posiedzeniu Sejmu, więc być może powód jest dokładnie taki - powiedziała Lubnauer w rozmowie z WP. Czy wy także uważacie, że Kaczyński chce udowodnić swoją dominację oraz przypomnieć posłom o tym, kto wciąż kieruje Prawem i Sprawiedliwością?Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Skandal! Przyłapali ich, brat Wasserman WPADŁ i ma wielki problem
  2. Odtajniono teczki! Macierewicz nagle wparował do IPN
  3. Po meczu z Kolumbią zacytowali Dudę. Prezydent spali się ze wstydu
ZAMIANA
jaroslaw_kaczynskiIle wzrostu ma Kaczyński, a ile Kwaśniewski? Możesz się zdziwić! [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
jk_urodzinki100 lat, panie prezesie! 69 najlepszych MEMÓW na 69. urodziny Jarosława KaczyńskiegoCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News