Jarosław Kaczyński pochodzenie: Szokujące plamy na rodzie prezesa PiS
Karol Zaborowski - 1 Grudnia 2018

Jarosław Kaczyński pochodzenie: Szokujące plamy na rodzie prezesa PiS

Jarosław Kaczyński pochodzenie swojej rodziny często stara się przemilczeć. Przez to powstało wiele teorii dotyczących pochodzenia prezesa PiS. Jak jednak wygląda prawda w tej sprawie?

Jarosław Kaczyński pochodzenie swojego nazwiska często ogranicza jedynie do swoich rodziców. Jednak wiele osób zastanawia się, kim są dalsi przodkowie prezesa PiS. Co więcej, z rodziną Kaczyńskiego związane są liczne teorie, które dotyczą jego pochodzenia.

Jarosław Kaczyński pochodzenie

Jego ojcem jest Rejmund Kaczyński, a matką Jadwiga Kaczyńska z domu Jasiewicz. Bracia Kaczyńscy urodzili się na Warszawskim Żoliborzu, gdzie również się wychowywali. Co więcej, prezes PiS mieszka tam po dziś dzień. Jednak kim dokładnie byli rodzice najważniejszego polityka w naszym kraju oraz jego inni przodkowie?

Jadwiga Kaczyńska pochodzenie

Matka prezesa PiS urodziła się 31 grudnia 1926 w Starachowicach i pochodziła z rodziny Jasiewiczów herbu Rawicz. Była córką Aleksandra Jasiewicza i Stefanii z Szydłowskich (primo voto Fyuth). Pochodziła z bardzo licznej rodziny, a jej ojciec był jednym z projektantów Warszawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, założonej przez działaczy Polskiej Partii Socjalistycznej.

Rajmund Kaczyński agent

Rajmund Kaczyński ps. „Irka” urodził się 1 września 1922 w Grajewie i był ojcem Jarosława i Lecha Kaczyńskich. Co więcej, był porucznikiem Wojska Polskiego i brał udział w powstaniu warszawskim za co został odznaczony Krzyżem Srebrnym Orderu Virtuti Militari z rozkazu nr 512 dowódcy AK Tadeusza Bora-Komorowskiego. Mimo wszystko powstały liczne artykuły, w których stwierdzono, że ojciec prezesa PiS współpracował z władzami za czasów PRL. Co więcej, jako były członek AK miał założoną teczkę, która ponoć została znaleziona w IPN. Jednak Jarosław Kaczyński zdementował wszelkie plotki dotyczące życiorysu jego ojca.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
SOPSłużba Ochrony Państwa kompromituje Polskę! Tragiczne wpadki formacjiCzytaj dalej

Kaczyński Kalkstein

Jednak teoria o tym, że Rejmund Kaczyński był agentem za czasów PRL, to nie jedyna teoria, ponieważ jest on bardzo często kojarzony z postacią Ludwika Kalksteina, który ma właśnie wiele na sumieniu. Mężczyzna często zmieniał nazwiska, ponieważ kolaborował z Gestapo. Przez to część osób stwierdziło, że ostatecznie przybrał on nazwisko Kaczyński.

Aleksander Kaczyński

Był dziadkiem Jarosława Kaczyńskiego oraz urzędnikiem kolejowym. Pochodził z rodziny szlacheckiej herbu Pomian, wywodzącej się z Kaczyna Starego i Kaczyna-Herbasów na Podlasiu.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Duda ogłasza nowy program rozdawniczy! Wielkie pieniądze dla mnóstwa Polaków 48 minut temu
  2. Patryk Jaki przerywa milczenie! Przewiduje zamieszki w Polsce
  3. Wstrząsająca klęska PiS! Wstyd dla Polski na cały kontynent
  4. Znaki zodiaku, które są największymi kłamczuchami. Cała prawda
  5. Delfin podpłynął do nurka, błagał o pomoc. Szokujący finał
Co na obiad je prezes Kaczyński? Ulubione dania światowych przywódcówCo na obiad je prezes Kaczyński? Ulubione dania światowych przywódcówCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News