Chory Kaczyński nagle wyjeżdża! Burza w PiS

Chory Kaczyński nagle wyjeżdża! Burza w PiS Źródło: Fot. YouTube/Punkt Widzenia TV

Jarosław Kaczyński borykał się w ostatnim czasie z poważnymi problemami zdrowotnymi. Jak się jednak okazuje, prezes PiS zamierza udowodnić, że czuje się już coraz lepiej. Jego powrót do dobrej politycznej formy wywołał jednak niemałe zamieszanie i aferę w szeregach obozu rządzącego.

Kaczyński od kilku miesięcy nie odwiedzał grobu brata, chociaż wcześniej modlił się nad nim co miesiąc. Przeszkadzały mu bowiem problemy z kolanem oraz stosunkowo długi pobyt w szpitalu.

Jarosław Kaczyński zaczyna prawdziwe porządki

Kiedy kraj obiegły wieści o kłopotach prezesa PiS, w szeregach jego partii miała się rozpocząć prawdziwa walka o schedę po polityku. Media wciąż informowały o podziałach wewnątrz partii, które z czasem coraz bardziej narastały. Ostatecznie Kaczyński powrócił jednak do politycznej formy. Wybrał się nawet w towarzystwie wpływowych współpracowników do Krakowa, aby powrócić do tradycji modlitwy nad grobem brata oraz jego małżonki w każdą miesięcznicę ich pogrzebu.

Wyborcy komentują poczynania Kaczyńskiego

Jak twierdzą internauci, nagłe działania prezesa PiS, których nikt się nie spodziewał, miały być stanowczym znakiem wysłanym do działaczy polujących już na jego obecne stanowisko. Sam Kaczyński w żaden sposób nie skomentował wciąż domniemanych podziałów w ugrupowaniu. Warto zaznaczyć, że informacje na ich temat nie były jedynie bezzasadnymi wymysłami mediów. Otwarcie mówili o nich bowiem politycy obozu rządzącego, którzy woleli jednak pozostać anonimowi. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Skazany polski muzyk przerywa milczenie! „Zniszczyli mnie dla 500 plus”
  2. To była największa tajemnica Marii i Lecha Kaczyńskich. Marta ujawnia prawdę
  3. W ostatniej chwili uratowali kilkadziesiąt psów! Tragiczna akcja w Polsce
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News