Panika i popłoch w PiS! Pilny zjazd w szpitalu, decydują się losy Kaczyńskiego

Panika i popłoch w PiS! Pilny zjazd w szpitalu, decydują się losy Kaczyńskiego

Jarosław Kaczyński cały czas przebywa w szpitalu. Jak donoszą media, prezes PiS przeszedł już operację, jednak nadal porusza się o kulach. W nocy odbyła tajna narada w szpitalu przy ulicy Szaserów. Politycy PiS popadli w prawdziwą panikę.

Sytuacja w Polsce podczas nieobecności Jarosława Kaczyńskiego była wręcz fatalna. Członkowie rządu podczas pobytu prezesa w szpitalu skupili się na własnych politycznych gierkach, aby dojść do władzy, nie zauważając, że grunt ucieka im spod nóg. Trwający aż 40 dni protest osób niepełnosprawnych w Sejmie znacząco odbił się na poparciu partii rządzącej. Jarosław Kaczyński jednak nie zamierza pozostawać obojętny na cały ten bałagan.

Jarosław Kaczyński wraca do polityki

Jak informują media, stan prezesa PiS jest coraz lepszy. Jarosław Kaczyński wciąż do poruszania się potrzebuje do pomocy kul, jednak nie zamierza pozostawać obojętny na wydarzenia, które dzieją się pod jego nieobecność. W szpitalu przy ulicy Szaserów zorganizowana została pilna narada PiS. Według ustaleń mediów może ono dotyczyć zawieszenia Stanisława Pięty w prawach członka partii. Dodatkowo miał się odnieść do protestu niepełnosprawnych w sejmie, który okazał się w oczach Polaków całkowitą porażką PiS.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ: Ewa Farna miała wypadek!

Aktualna pozycja PiS w polskiej polityce jest wręcz tragiczna. Przez kolejne wpadki jej członków, partia coraz bardziej traci w sondażach. To najlepiej pokazuje, jak bardzo potrzebny im jest teraz Jarosław Kaczyński. Widać jak na dłoni, że posłowie rządu bez swojego lidera zaczynają popadać w panikę i zaczynają podejmować decyzje tragiczne w skutkach dla rządu. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Będzie rozłam w PiS? Chcą stworzyć nową partię
  2. Po wysypiskach czas na inne pożary? 13 zastępów, 2 samoloty walczą z żywiołem
  3. Wstrząsające informacje o Macierewiczu. Przeżył niewyobrażalny horror
źródło: msn.com
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News