Międzynarodowe ośmieszenie Kaczyńskiego! Cały świat to widział
Karol Zaborowski - 1 Grudnia 2018

Międzynarodowe ośmieszenie Kaczyńskiego! Cały świat to widział

Jarosław Kaczyński poprzez kierunek, jaki w polityce objął aktualny rząd, jest coraz częściej krytykowany przez swoich wyborców. Jednak jak się okazuje, również poza granicami naszego państwa prezes PiS nie jest kojarzony zbyt dobrze.

Jarosław Kaczyński znalazł się obecnie w bardzo trudnej sytuacji. Jego partia przegrała ostatnie wybory samorządowe w największych miastach naszego kraju. Co więcej, PiS został zmuszony do wycofania się ze swoich reform dotyczących Sądu Najwyższego, co tylko pokazuje, w jakiej sytuacji znalazł się obecny rząd. Jednak takiego upokorzenia skierowanego w stronę prezesa PiS nie spodziewał się nikt.

Jarosław Kaczyński upokorzony na oczach całego świata

Roger Waters jest wokalistą legendarnego zespołu Pink Floyd, który bez wątpienia nie jest sprzymierzeńcem obecnego obozu władzy. Widać to było już jakiś czas temu, kiedy zespół występował w Polsce. Podczas koncertu na telebimie pojawił się wielki napis "Konstytucja, Konstytucja", którego wydźwięk był oczywisty dla wszystkich zgromadzonych. Dzięki temu widać, że polityka obecnego rządu zyskuje rozgłos poza granicami naszego kraju, jednak nie zyskuje tam aprobaty. Co więcej, teraz muzyk poszedł o krok dalej i podczas swojego koncertu w stolicy Meksyku zwrócił się bezpośrednio do Jarosława Kaczyńskiego. Tym razem na telebimie ludzie mogli zobaczyć słowa "Resist Kaczyński in Poland", co w wolnym tłumaczeniu można zrozumieć jako "Przetrwać Kaczyńskiego w Polsce".DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Wałęsa i KaczyńskiJarosław Kaczyński w starciu z Wałęsą. Najlepsze memy po emocjonującej rozprawieCzytaj dalej
Pink Floyd jest zespołem, znanym na całym świecie, a na jego koncerty przychodzą tysiące osób. Dodatkowo występy grupy dystrybuowane są w wielu państwach, przez co cały świat mógł zobaczyć, jak według muzyka wygląda sytuacja w naszym kraju. Nie da się ukryć, że jest to niewiarygodne upokorzenie dla prezesa PiS, który teraz dla wielu osób może jawić się niczym dyktator, którego rządy Polacy muszą przetrwać przez jakiś czas. Coś takiego bez wątpienia zwróciło oczy zagranicznych polityków na polską politykę, której będą teraz jeszcze baczniej się przyglądać. Dzięki temu przeciwnicy obecnego rządu mogą jeszcze bardziej urosnąć w siłę, co w przyszłym roku może zaowocować gigantyczną porażką PiS podczas wyborów parlamentarnych. Jeżeli partia Kaczyńskiego chce jeszcze podnieść się z kolan, to politycy muszą zacząć bardzo mocno działać, aby znacząco poprawić wizerunek partii.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nigdy takiego Dudy nie widzieliście! Dostał szału, zaczął besztać ludzi
  2. W Polsce witały go miliony. Nie żyje prezydent
  3. Pawłowicz idzie na WOJNĘ z papieżem Franciszkiem! Wstyd na cały świat
  4. Ile zarabia Doda? Zarobki i majątek Dody to kosmos
  5. Znaki zodiaku i ich NAJWIĘKSZE zalety. Jakie ma twój?
JaruzelskiWojciech Jaruzelski ukrywał prawdę o sobie. Szokujące sekrety generałaCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News