Kaczyński przemówił do Polaków. Pierwsze słowa po opuszczeniu szpitala

Kaczyński przemówił do Polaków. Pierwsze słowa po opuszczeniu szpitala

Ostatnie kilka tygodni Jarosław Kaczyński spędził w stołecznym szpitalu. Prezesowi Prawa i Sprawiedliwości doskwierały bowiem problemy z kolanem, które ostatecznie musiały zostać rozwiązane operacyjnie. Kiedy więc polityk opuścił placówkę, zdecydował się od razu zwrócić do wyborców oraz przedstawicieli mediów.

Kaczyński borykał się z poważnymi kłopotami z kolanem, które uniemożliwiały mu chodzenie. Poseł poruszał się więc o kulach, jednak ostatecznie nie uniknął pobytu w szpitalu.

Burzliwy czas dla krajowych mediów

Kiedy prezes PiS zniknął za drzwiami Wojskowego Instytutu Medycznego, media rozpoczęły spekulacje dotyczące jego stanu zdrowia. Twierdzono między innymi, że Kaczyński jest chory na raka lub zapadł w śpiączkę. Pobyt polityka w szpitalu zainteresował oczywiście także samych wyborców. Ich reakcje okazały się naprawdę skrajne - jedni życzyli mu szybkiego powrotu do zdrowia, inni nie byli już tak uprzejmi i przychylni.

Co Jarosław Kaczyński powiedział tuż po wyjściu ze szpitala?

Dziś Kaczyński ostatecznie opuścił jednak szpital. Bardzo szybko zdecydował się więc zwrócić do mediów, które oczekiwały informacji na temat jego stanu zdrowia. - Dziękuję za zainteresowanie skromnym posłem - powiedział prezes PiS nieco przewrotnie tuż przed wyruszeniem w drogę do swego żoliborskiego domu. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Niemcy właśnie ujawnili, cała Europa w szoku! „Kaczyński ma raka”
  2. Biedroń: ja powiem co robię z posłanką Pawłowicz, jak ją widzę
  3. Prawica go zabije. Sensacyjna zapowiedź Jakiego
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News