Przyłapali ich! Kaczyńskiego w szpitalu odwiedziła tajemnicza kobieta

Przyłapali ich! Kaczyńskiego w szpitalu odwiedziła tajemnicza kobieta Źródło: screen youtube.com/Prawo i Sprawiedliwość

Jarosław Kaczyński cały czas przebywa w szpitalu. Podczas swojego pobytu w placówce przy ulicy Szaserów odwiedza go bardzo wąskie grono. Są to najważniejsi członkowie PiS. Teraz jego gościem była tajemnicza kobieta.

Jarosław Kaczyński podczas swojej hospitalizacji gościł już premiera Mateusza Morawieckiego, a także Beatę Szydło. Teraz jednak odwiedziła go kobieta, która jest jedną z największych tajemnic PiS. Janina Goss jest bardzo bliską przyjaciółką prezesa PiS. Nikt nie wie dokładnie, ile lat się znają. W partii jest nazywana panią mecenas, natomiast w Łodzi mówią na nią Tekla, ponieważ bardzo przypomina im znaną postać z "Pszczółki Mai".

Jarosław Kaczyński przyjmuje kolejnego gościa

Janina Goss nigdy nie wypowiadała się publicznie na temat związków z prezesem PiS. Tak samo było i w tej sytuacji. Dziennikarze złapali ją, gdy wychodziła ze szpitala. Momentalnie obeszli ją i zaczęli zadawać niekończące się pytania. Janina Goss jednak nie dała się sprowokować i odeszła bez słowa. Ponoć to właśnie w jej mieszkaniu bracia Kaczyńscy mieszkali, kiedy grali Jacka i Placka w filmie "O dwóch takich co ukradli księżyc". Wszyscy w PiS wiedzą, że nie mogą powiedzieć o Goss złego słowa. Osoby z nią współpracujące nie mogą się nachwalić jej umiejętności prawniczych i biegłości w sprawach finansowych. Ciężko jednak spodziewać się jakichkolwiek niekorzystnych słów o niej skoro jest jedną z najbliższych osób prezesa PiS. Według mediów przez jej wizytę wszyscy w PiS już wiedzą, że Jarosław Kaczyński wraca do gry. Najwidoczniej chce zebrać najpierw informacje od najbardziej zaufanych ludzi, aby dowiedzieć się co dokładnie działo się w PiS podczas jego nieobecności. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Agata Duda jest niebezpieczna?! Drżą przed nią najwięksi
  2. B. Minister PILNIE przewieziony do szpitala! Krytyczny stan
  3. Afera w PiS! Po Pięcie następny polityk wyrzucony na bruk
źródło: fakt.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News