Kaczyński otwiera szampana! Największy sukces PiS od długiego czasu

Kaczyński otwiera szampana! Największy sukces PiS od długiego czasu Źródło: screen/youtube/LosDiabolos7

Jarosław Kaczyński od bardzo długiego czasu nie miał powodów do radości. Jego współpracownicy wciąż byli przyłapywani na  kłamstwach oraz manipulacjach, a on sam nie miał zbyt wielu zwolenników wśród Polaków. Teraz jednak wszystko się zmieniło, może świętować wielki sukces. 

Jarosław Kaczyński wraz ze swoją partią PiS od dawna nie doświadczył już żadnego sukcesu. Z każdej strony pojawiają się informacje o kolejnych wpadkach prezydenta Dudy, rzekomych kłamstwach Morawieckiego oraz tajemniczych manipulacjach rządu. Nie są to jedyne problemy, bowiem z każdej strony krytykowana jest również TVP, która powszechnie uważana jest za telewizję w całości kontrolowaną przez Prawo i Sprawiedliwość. Tymczasem najnowszy sondaż przynosi takie informacje, że Prezesowi nie pozostaje nic innego, jak tylko świętować.

Jarosław Kaczyński świętuje sukces

Centrum Badania Opinii Społecznej opublikowało właśnie raport zgodnie z którym Prawo i Sprawiedliwość małą powody do świętowania. Okazuje się, że PiS wraz z Solidarną Polską i Porozumieniem uzyskałby szokującą przewagę nad pozostałymi partiami. Na partię Jarosława Kaczyńskiego zagłosowało 44% osób deklarujących udział w głosowaniu. Wynik ten jest porażający, zwłaszcza biorąc pod uwagę stan Platformy - 19%, Kukiz'15 - 7% czy PSL, które uzyskało zaledwie 5%. Progu wyborczego nie przekroczył natomiast w ogóle SLD, Nowoczesna, partia Wolność Janusza Korwina-Mikkego oraz Partia Razem.

PiS wygra wybory?

Przedstawiony przez CBOS sondaż pokazuje niewiarygodną przewagę, jaką ma PiS. Według niego w wyborach parlamentarnych wzięło by udział 72% osób, a pytania zadane były grupie liczącej 1115 osób. Wynik ten wydaje się niesamowity, biorąc pod uwagę ostatnie wpadki współpracowników Jarosława Kaczyńskiego oraz bezustanne wpadki Andrzeja Dudy, który jeżdżąc po świecie raz po raz mówi coś, czego nie powinien. Z drugiej jednak strony niedawna ankieta pokazała, jak dużym zaufaniem cieszy się obecny prezydent i jasno określiła, że społeczeństwo nie widzi osoby właściwej na jego stanowisko.
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Masz tylko jedno dziecko? Dostaniesz specjalne świadczenie od państwa
  2. Co tam się dzieje?! Ewakuacja w Warszawie, ulice zablokowane
  3. Barbara Kurdej-Szatan nie chce pracować z mężem! Woli innego mężczyznę 
Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu