Kaczyński o seksualizacji dzieci. "Włosy na głowie dęba stają"

Kaczyński o seksualizacji dzieci. "Włosy na głowie dęba stają" Źródło: youtube.com/Prawo i Sprawiedliwość

Jarosław Kaczyński, podczas swojego wystąpienia na kolejnej konwencji Prawa i Sprawiedliwości odniósł się do bardzo głośnego w ostatnich tygodniach tematu. Wyraził głośno swój sprzeciw wobec wprowadzanej w zastraszającym tempie "seksualizacji polskich dzieci". Jego słowa, jak zwykle wywołały masę skrajnych reakcji.

Jarosław Kaczyński, w szeroko rozumianej opinii publicznej od lat kreuje sobie wizerunek polityka o twardych, konserwatywnych poglądach. Często jednak te poglądy i odważne zapowiedzi ich realizacji okazują się jedynie pustymi słowami, w konfrontacji z rzeczywistością.

Do dziś wiele prawicowych środowisk nie może odżałować, że prezes PiS zapomniał o swojej obietnicy dotyczącej ochrony życia nienarodzonego. Tym razem prezes Prawa i Sprawiedliwości postanowił wyrazić swój stanowczy sprzeciw wobec podpisanej przez Rafała Trzaskowskiego "deklaracji LGBT", która od kilku tygodni jest nieustannie obiektem silnych sporów wśród społeczeństwa.

Jarosław Kaczyński - mocne wystąpienie podczas konwencji partyjnej

Podczas konwencji Jarosław Kaczyński podkreślał wartość tradycyjnej rodziny i to, w jaki sposób w obecnych czasach jest ona niszczona. Wyraził swój stanowczy sprzeciw wobec "seksualizacji dzieci", wprowadzanej pod patronatem Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) oraz prezydentów kilku polskich miast, jak Warszawa i Gdańsk.

- Jeśli stawiamy na rodzinę, to musimy zwrócić uwagę na to, że mamy tutaj także wielki kłopot, wielką trudność, wielkie zagrożenie - tym zagrożeniem jest atak na rodzinę i to atak przeprowadzony w sposób najgorszy z możliwych, bo jest to w istocie atak na dzieci (...) Trudno to nazwać wychowaniem; to nie jest wychowanie, to jest właśnie socjotechnika mająca zmienić człowieka (...) To jest nie do uwierzenia. To się zaczyna w wieku 0-4. Im bardziej się to czyta, tym bardziej włosy stają dęba - mówił prezes PiS, cytowany przez "Fakt".

Były Prezes Rady Ministrów zaznacza, że w przypadku gdy wybory wygra Koalicja Obywatelska, takie działania zostaną wprowadzone w całej Polsce, gdyż sami to zapowiadali. Jego zdaniem sposób, w który wyprowadzany jest atak ideologiczny jest wyjątkowo okropny, gdyż uderza bezpośrednio w niewinne dzieci, które zostaną nieodwracalnie skrzywdzone na całe życie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Przestroga przed zagrożeniem wykorzystana do pozyskania elektoratu?

Wiele osób, które słuchały wystąpienia prezesa PiS jest zdania, że wystąpienie było ewidentnym chwytem, mającym na celu pozyskanie elektoratu i zniechęcenie wyborców do jednoczącej się z wolna opozycji. Jednakże sam fakt poruszenia tego tematu wymaga wielkiej uwagi, bez względu na cel polityczny, jaki za nim się kryje. Wzbudzająca kontrowersje deklaracja, podpisana przez prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego nie jest jedynym takim przypadkiem w Polsce.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Jak Krystyna Loska wygląda teraz? Wiemy, po kim Grażyna Torbicka jest taka piękna!
  2. Kuba Wojewódzki ma nową dziewczynę? Zdjęcie z piękną modelką wywołało poruszenie
  3. Ogromny dramat Zenka Martyniuka. Wielu z nas przeżywa to samo
  4. Mąż porzucił żonę. Szybko pożałował, zbieramy szczęki z podłogi
  5. Potężny rottweiler wystraszył się panicznie. Powód ścina z nóg

źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News