Kaczyński dostanie Nobla?! Nie do wiary
.
Wiadomości Pikio - 1 Lipca 2018

Prawicowy publicysta oszalał. Chce Nobla dla Kaczyńskiego

Jarosław Kaczyński po raz kolejny znalazł się w centrum ogromnych kontrowersji. Jeden z krajowych publicystów zaproponował bowiem, aby prezes PiS został wyróżniony... pokojową nagrodą Nobla. Skąd ten pomysł?

Rządy Polski oraz Izraela zdecydowały się na podpisanie wspólnej deklaracji. Powstała ona najpewniej, aby zakończyć głośny konflikt dyplomatyczny, w którego tle toczyła się dyskusja na temat antysemityzmu oraz antypolonizmu.

Jarosław Kaczyński dostanie nagrodę Nobla?!

Fakt stworzenia podobnego dokumentu niezwykle ucieszył Tomasza Sakiewicza. Redaktor naczelny "Gazety Polskiej Codziennie" zaproponował więc, aby nagrodzić Kaczyńskiego w zadziwiający sposób. - Nataniachu i Kaczyński powinni dostać za wspólną deklarację walki z antysemityzmem i antypolonizmem pokojowego Nobla. Nikt nie zrobił tyle dla przełamywania stereotypów i wzajemnych uprzedzeń oraz budowania pomostów pomiędzy narodami - napisał Sakiewicz na Twitterze.

Reakcja polskich wyborców

Internauci bardzo szybko zauważyli przede wszystkim błąd w pisowni nazwiska izraelskiego premiera. Jednocześnie stwierdzili także, iż jest to pomysł całkowicie abstrakcyjny i raczej niemożliwy do spełnienia. Sam Kaczyński w żaden sposób nie skomentował tej propozycji. Zwolennicy prezesa PiS wciąż jednak czekają na jego komentarz. Jarosław Kaczyński Fot. Twitter/Tomasz Sakiewicz Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:

  1. Szarpanina na marszu w dużym, polskim mieście. Policja użyła siły, poleciały jaja
  2. Dobra wiadomość dla 2,5 mln Polaków! Zyskają po KILKASET TYSIĘCY ZŁOTYCH
  3. Ujawniono kulisy szczytu. Tusk wyrolował PiS i zabierze mu wyborców
  4. Historyczny przełom! Polki dostaną po 1000 złotych, jest jeden warunek

ZAMIANA

jaroslaw_kaczynskiIle wzrostu ma Kaczyński, a ile Kwaśniewski? Możesz się zdziwić! [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Kaczynski_JaroslawDlaczego Jarosław Kaczyński się nie ożenił? 9 pilnie strzeżonych sekretów prezesa PiSCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News