Straszny wygląd Kaczyńskiego. Niknie w oczach, jest źle

Straszny wygląd Kaczyńskiego. Niknie w oczach, jest źle

Prezes PiS ponad trzy tygodnie temu zniknął z wielkiej polityki, by poddać się leczeniu w Wojskowym Instytucie Medycznym. Wedle oficjalnego przekazu płynącego z siedziby partii przy Nowogrodzkiej Jarosław Kaczyński ma problemy jedynie z kontuzjowanym stawem kolanowym. Wiele jednak wskazuje na to, że prawda może być całkiem inna.

Problemy zdrowotne "naczelnika" państwa z racji jego pozycji w koalicji rządzącej i posłuchu, jaki ma wśród jej działaczy, jest tematem bardzo interesującym. Co bowiem stałoby się z państwem, gdyby go nagle zabrakło? Czy posłowie PiS nie czuliby się osieroceni? Faktycznie mogliby, gdyż dziś, w sytuacji nieobecności Kaczyńskiego czy to w Sejmie, czy w siedzibie Prawa i Sprawiedliwości najważniejsze osoby w państwie przyjeżdżają na Szaserów po porady i rozkazy, które następnie wcielają w życie. Specjaliści z WIM oficjalnie zajmują się tylko zwyrodniałym kolanem Kaczyńskiego, które dodatkowo doznało stanu zapalnego, co odłożyło w czasie planowany zabieg. Pomimo ponad dwudziestu dni w szpitalnym łóżku nadal nie wiadomo nawet, jak goi się rana po operacji i czy w ogóle do niej doszło, czy prezes PiS może jakkolwiek się poruszać, a przede wszystkim, kiedy opuści placówkę. Wszystko to oraz fotografie Kaczyńskiego pozwalają myśleć, że były premier choruje dużo poważniej.

Jarosław Kaczyński ukrywa przed Polakami swoje zdrowie?

Plotki o znaczących problemach zdrowotnych prezesa PiS pojawiły się już pod koniec zeszłego roku. Wskazywał na to jego marny wygląd, polityk po prostu znikał w oczach, coraz trudniej było mu wejść na podest podczas każdej kolejnej miesięcznicy, a jego głos stawał się z dnia na dzień słabszy. Wówczas w mediach zaczęło huczeć od domysłów i insynuacji, jakoby Jarosław Kaczyński miał raka trzustki i to właśnie ta wersja jest do dziś lansowana. Dowodzić tej teorii mogą porównane fotografie polityka wykonane w kilku miesięcznie odstępie. Wyraźnie widać dramatyczny spadek wagi, którego doświadczył Kaczyński. Obóz władzy tłumaczy ten fakt potrzebą odciążenia umęczonego i nieleczonego przez lata kolana. Dla osób przekonanych o nowotworze najważniejszego dziś polskiego polityka, jest to jedynie dowód na na to, że niszczy go śmiertelny nowotwór. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kaczyńska nie zamieszka z partnerem?! „To przez jego zdrady”
  2. Skandal z RODO! Największy wyciek w Polsce od lat
  3. Morawiecki bierze się za „kiboli”. Zaplanowano spotkanie
źródło: Facebook.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News