Media: Wreszcie to zbadali! Ujawniono dlaczego Kaczyński nienawidzi kobiet

Media: Wreszcie to zbadali! Ujawniono dlaczego Kaczyński nienawidzi kobiet

Jarosław Kaczyński wraz z członkami PiS skupiają się teraz na nadchodzących wyborach samorządowych. Teraz media przy okazji jednego z sondaży przedstawiły pewną hipotezę dotyczącej prezesa PiS i jego stosunku do kobiet.

Jarosław Kaczyński wraz ze swoimi współpracownikami mają pełne ręce roboty. Wybory samorządowe odbędą się już 21 października i cały czas pojawiają się nowi kandydaci, którzy chcą również w nich wystartować. Najnowszy sondaż przeprowadzony przez Kantar Millward Brown dla Wysokich Obcasów miał na celu zbadanie preferencji politycznych Polek. Nie ma wątpliwości, że prezes PiS nie był zadowolony, gdy zobaczył jego wyniki. Dodatkowo Crowdmedia przedstawiło tezę, która dotyczy podejścia Kaczyńskiego do kobiet.

Jarosław Kaczyński nienawidzi kobiet?

Według sondażu, gdyby do wyborów przystąpiły tylko kobiety, to PiS uzyskałby zaledwie 28%, co ciekawsze Koalicja Obywatelska osiągnęłaby 27%. Po publikacji badań w mediach pojawił się intrygujący wątek. Portal Crowdmedia w swoim artykule założył, że Jarosław Kaczyński nienawidzi kobiet. Wszystko miałoby być skutkiem wyników sondażu przeprowadzonego dla Wysokich Obcasów, który wprost pokazuje znaczący spadek poparcia dla partii rządzącej. Jednak wciąż trzeba zaznaczyć, że PiS zajmuje pierwsze miejsce. Dodatkowo jest to zaledwie wycinek faktycznego poparcia partii, które w rzeczywistości jest znacznie większe i daje Jarosławowi Kaczyńskiemu znaczącą przewagę nad opozycją. Oczywiście wyniki PiS-u znacząco odbiegają od tego, jak wyglądały w 2015 roku. Partia podczas swoich rządów zaliczyła kilka dramatycznych wpadek oraz przez jakiś czas musiała sobie poradzić bez obecności prezesa.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Mimo wszystko rząd chcąc pozostać u władzy, musi zadbać o poparcie wśród Polek, które jasno pokazały, że już niewiele brakuje do zdetronizowania PiS-u. Wciąż jednak stwierdzenie przedstawione przez Crowdmedia opiera się tylko i wyłącznie o suche liczby przedstawione w wynikach sondażu. Nie dysponujemy żadną wypowiedzią prezesa, które mogłoby sugerować, że Kaczyński nienawidzi kobiet. Gdyby jakikolwiek z polskich polityków zdecydował się na taką wypowiedź, to bez problemu moglibyśmy mówić w takim przypadku o strzale we własną stopę. Część aktywistek społecznych często zarzuca jednak Kaczyńskiemu nienawiść wobec kobiet. Ma ona wyrażać się w popieranej przez prezesa PiS restrykcyjnej polityce aborcyjnej, czy utrzymywaniu bliskich relacji z hierarchami kościelnymi.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Lata temu Patryk Jaki zdradził Kaczyńskiego. Serce prezesa PiS krwawi do teraz
  2. Kaczyński przyłapany! Dziennikarz zdążył zrobić zdjęcie
  3. Internet okrąża nagranie zza kulis konwencji Jakiego. Niezła imprezka
źródło: crowdmedia.pl Następny artykuł