Modny Kaczyński zaskoczył wszystkich! Polityk zrobił się na bóstwo, niemiecka stylizacja zwala z nóg

Modny Kaczyński zaskoczył wszystkich! Polityk zrobił się na bóstwo, niemiecka stylizacja zwala z nóg Źródło: YouTube - Prawo i Sprawiedliwość

Jarosław Kaczyński nie był znany jako polityk, który przykłada największą wagę do swojego ubioru. Nigdy nie można było mu nic zarzucić pod tym względem, jednak od pewnego czasu widać wielką zmianę. Ostatnia jego stylizacja zwala z nóg.

Jarosław Kaczyński nigdy nie uchodził za ikonę stylu w sejmowych ławach. Nie można było nigdy powiedzieć, że ubrał się niestosownie, zawsze ubierał się tak, by pasować swoim wizerunkiem do osoby zasiadającej w parlamencie, jednak nie można było też powiedzieć, by wyróżniał się na tle innych polityków. Zaszły jednak pewne zmiany, których nie sposób nie zauważyć.

Ostatnia stylizacja jednego z najważniejszych polityków w naszym kraju sprawiła, że zaczęto doceniać zmiany, jakie zaszły w jego podejściu do wyglądu. Okazuje się, że na finiszu kampanii Jarosław Kaczyński postanowił wyjątkowo zadbać o to, by ludzie zaczęli zwracać uwagę na jego ubiór. Udało mu się osiągnąć ten cel, bo po jego ostatnim wystąpieniu kreacja polityka była jednym z najważniejszych tematów.

Jarosław Kaczyński zaskoczył wszystkich

W ostatnim czasie Kaczyński zalicza liczne występy podczas konwencji Prawa i Sprawiedliwości organizowanych w całym kraju. Pomimo swojego wieku prezes partii rządzącej dobrze radzi sobie z tym, by za każdym razem nikt nawet nie miał pomyślał o jego zmęczeniu. Zamiast tego, wiele osób mówi o jego ubiorze. Okazuje się, że polityk postawił na bardzo modne kreacje.

- Jarosław Kaczyński w końcu zaprezentował się w dobrze dopasowanej marynarce. To podstawa, o której zdaje się wcześniej zapominał. Tym razem nie zapomniał też o dodatkach, takich jak porządnie wypastowane buty - mówi Piotr Krajewski, znany projektant, który doskonale zna się na regułach ubioru znanych osób.

Jarosław Kaczyński wybrał znaną firmę

Okazało się, że prezes Kaczyński postanowił skorzystać z usług znanej niemieckiej firmy, która zajmuje się szyciem garniturów na miarę. Podstawowe modele, które są przez nią produkowane, kosztują około 2 tysięcy złotych, jednak można spodziewać się, że ubiór polityka kosztował znacznie więcej. Luksusowe garnitury tej firmy potrafią kosztować nawet 7 tysięcy złotych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Łatwo więc zauważyć zmiany, jakie postanowił przeprowadzić Jarosław Kaczyński. Z pewnością wpłyną one pozytywnie na jego odbiór wśród społeczeństwa, a styliści nie będą mieli tym razem powodu do krytyki.

(fot. YouTube - Prawo i Sprawiedliwość)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Aktorka kultowego serialu TVP przeżyła prawdziwe piekło! Okropna choroba zabrała jej radość życia. "Ból był koszmarem"
  2. Małgorzata Kożuchowska jest w drugiej ciąży? Fani nie mają wątpliwości. To zdjęcie mówi wszystko
  3. Pilne informacje Polsatu. Policjanci otworzyli wersalkę 24-latka i zmroziło im krew w żyłach
  4. TVN: Dzisiaj w Polsce zacznie się coś dużo gorszego niż burza z piorunami. Zostało kilka godzin
  5. Pokazali, jak wygląda teraz Benedykt XVI. Gdy zobaczycie te zdjęcia, popłaczecie się
  6. Zamiast przysięgi odczytała SMS-y narzeczonego. Ślub zamienił się w głośne rozstanie

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News