Jarosław Kaczyński może jest niski, ale jaki uroczy. Prezes wcale nie taki groźny!

Jarosław Kaczyński może jest niski, ale jaki uroczy. Prezes wcale nie taki groźny! Źródło: fot.youtube.com/mersani

Jarosław Kaczyński w historii polskiej polityki zapisał się jako postać, która uważana jest za groźną i niebezpieczną. Jak się jednak okazuje, polityk Prawa i Sprawiedliwości nie jest aż tak szkodliwą postacią, jakby się mogło wydawać.

Jarosław Kaczyński na co dzień kojarzony jest z rozgrywaniem polską polityką i trzymaniem w ryzach Prawa i Sprawiedliwości. Pomimo tego, że polityka jest dziedziną męczącą, a polityk wielokrotnie pokazywał swoje mroczne oblicze, to okazuje się, że wcale nie jest tak groźnym, jak chciałyby go rysować opozycyjne media. Jaki naprawdę jest były premier?

Jarosław Kaczyński - nieznane oblicze polityka

Mało kto wie, że Kaczyński nawet przez osoby ze swojego otoczenia politycznego jest uważany za osobę pobłażliwą i dobrą. Tego zdania jest, chociażby Agata Duda, która w trakcie kampanii prezydenckiej swojego męża podkreślała dobrą stronę byłego premiera. - Wszyscy zastanawiają się, kto stoi za Andrzejem Dudą. Z całym szacunkiem Panie prezesie, ja się pana nie boję, jedno jest pewne: niezależnie od wyniku wyborów: za Andrzejem stoję ja i moja córka, nic tego nie zmieni - powiedziała kilka lat temu przyszła prezydentowa. O czułości polityka może świadczyć fakt, że Jarosław Kaczyński bardzo dba o swoich bliskich. W trakcie choroby Jolanty Szczypińskiej wielokrotnie bywał u niej w szpitalu i podkreślał swoje przywiązanie do posłanki.

Znane zainteresowania prezesa PiS

Oprócz dobrych stosunków międzyludzkich, Jarosław Kaczyński jest wielkim miłośnikiem dobrego humoru i przyrody. Kilka lat temu, mogliśmy znaleźć w internecie video, jak przewodniczący partii Prawo i Sprawiedliwość do rozpuku zaśmiewa się ze śmiesznego obrazka, który znalazł w internecie. Ponadto, były premier jest miłośnikiem serialu "Ucho Prezesa", który stanowi parodię jego osoby.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Ja nie widzę żadnego powodu, żeby władza miała w jakikolwiek sposób inny niż śmiechem reagować na kabarety. Pod warunkiem, że kabaret nie ma miejsca w Sejmie, bo to jest wtedy gorzej - powiedział z uśmiechem prezes Prawa i Sprawiedliwości. Ponadto, prezes kilka lat temu zasłynął wypowiedzią, w której pochwalił się swoją znajomością wiedzy muzycznej. Okazuje się, że polityk jest miłośnikiem rocka, a konkretnie zespołu The Beatles. - Wolę słuchać starszej muzyki np. Beatlesów, niż tej najnowszej np. U2- powiedział kilka lat temu polityk PiS. Wiele osób z pewnością uzna to za urocze.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Przepowiednie na 2019. PRZERAŻAJĄCE! Najgorsze dopiero przed nami?
  2. Ile zarabia Martyna Wojciechowska? Zarobki gwiazdy zwalają z nóg
  3. To dlatego Agata Duda wciąż jest z Andrzejem? Prezydent wyjawił porażający sekret!
  4. Małgorzata Rozenek i jej dziwny przesąd noworoczny. Wiedzieliście o tym?
  5. Barbara Kurdej-Szatan ofiarą oszustów. Aktorka na skraju przepaści
  6. Magda już nigdy więcej nie przyjmie księdza po kolędzie. Powód przyprawia o CIARKI!
 
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News