Najbliższa Kaczyńskiemu kobieta walczy o życie. Prezes modli się w kaplicy

Najbliższa Kaczyńskiemu kobieta walczy o życie. Prezes modli się w kaplicy

Jarosław Kaczyński starł się wczoraj w sądzie ze swoim odwiecznym oponentem. Wydawało się, że spotkanie z Lechem Wałęsą to najgorsza rzecz, jaka może mu się teraz przydarzyć. Jednak świat prezesa zupełnie legł w gruzach z innego powodu. 

Jarosław Kaczyński ostatnimi czasy sam podupada na zdrowiu, jednak koniec końców wychodzi na to, że udało mu się przezwyciężyć najcięższy okres. Niestety dla niego, jedna z najbliższych osób w jego życiu nie miała tyle szczęścia. Kobieta, która przez kilka ładnych lat była nieustannie widywana u boku prezesa Prawa i Sprawiedliwości, trafiła właśnie do szpitala. Media podają, że jej stan jest bardzo ciężki.

Jarosław Kaczyński zdruzgotany. Jego najbliższa kobieta w ciężkim stanie

Jarosław Kaczyński musiał niedawno pogodzić się z szokującą informacją. Do szpitala trafiła Jolanta Szczepińska, jedna z najbardziej znanych kobiet, które towarzyszą prezesowi. Jak podaje Wirtualna Polska, wymagała hospitalizacji na skutek powikłań po ciężkiej chorobie. - Jola jest w szpitalu (...) Wspieramy ją (...) Modlitwa na pewno pomoże - stwierdził w rozmowie z portalem jeden z polityków Prawa i Sprawiedliwości. Wszyscy najważniejsi posłowie zebrali się w sejmowej kaplicy, aby modlitwą prosić o pomoc w przejściu przez tragedię. Jeden z polityków zdradził nawet, że jego partyjni koledzy kierują dobre słowa do niebios w jej intencji na terenie całego kraju. - I msze w intencji pani poseł są odprawiane również w Chojnicach, Lęborku, Słupsku, czy Miastku. Wielu ludzi modli się za panią poseł o jej powrót do zdrowia - stwierdza poseł PiS Aleksander Mrówczyński.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Jarosław Kaczyński osobiście kontroluje wszelkie doniesienia o stanie zdrowia Jolanty Szczypińskiej. Rzeczniczka kierowanej przez niego partii podaje, że utrzymuje on stały kontakt ze swoją najbliższą przyjaciółką. - Chcemy żeby pani poseł Jolanta Szczypińska jak najszybciej wyzdrowiała i życzymy jej szybkiego powrotu do zdrowia. Pan prezes Jarosław Kaczyński jest z nią w stałym kontakcie - powiedziała Beata Mazurek. Nie do końca wiadomo, czym jest rzeczona "choroba", po której wystąpiły powikłania. Wszyscy mają nadzieję, że nie spełnia się właśnie najgorszy scenariusz. Jolanta Szczypińska w 2015 roku przeżyła nawrót nowotworu i odmówiła wtedy leczenia. Jarosław Kaczyński i jego partyjni koledzy mają zapewne nadzieję, że to nie rak ponownie chce ją im odebrać.
ZOBACZ TAKŻE
  1. Kim jest mąż Marty Kaczyńskiej? Tajemniczy biznesmen, żyje w cieniu 
  2. Jak Kaczyński się z tego wytłumaczy?! PiS właśnie wprowadził wielką zmianę w mediach 
  3. To obali władzę?! Wyborcy PiS wściekli jak nigdy 
  4. Zdrada męża. Wiemy JAK SPRAWDZIĆ i co robić dalej PO ZDRADZIE
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News