Do sieci wyciekło nagranie ukazujące prawdziwe oblicze Kaczyńskiego. Szybko je USUNIĘTO

Do sieci wyciekło nagranie ukazujące prawdziwe oblicze Kaczyńskiego. Szybko je USUNIĘTO Źródło: screen youtube.com/Telewizja Republika

Jarosław Kaczyński stara się jak może, aby przed wyborami do Parlamentu Europejskiego przekonać do siebie i swojej partii jak największą ilość Polaków. Jednak teraz do sieci wyciekło nagranie ukazujące stronę prezesa, którą bez wątpienia wolałby ukryć.

Jarosław Kaczyński ma teraz bardzo twardy orzech do zgryzienia. Wybory do PE zbliżają się wielkimi krokami, kampanie na dobre się już rozpoczęły. Prezes PiS wciąż próbuje przekonać Polaków do siebie w jedyny znany sobie sposób. Jest to oczywiście obiecanie jak najwięcej, a także oczernianie swoich przeciwników, którzy przecież zrujnowali ten kraj. W ten sposób Kaczyński tworzy wizję samego siebie, jako jedynej szansy dla polskiego narodu. Jednak czy prezes PiS faktycznie jest bez skaz?

Jarosław Kaczyński obnażony przed Polakami

Polska polityka od lat wzbudza masę kontrowersji. Byliśmy już świadkami wielu bulwersujących wystąpień w Sejmie i dotyczy to zarówno PiS, jak i opozycji. Jednak to właśnie członkowie obecnej partii rządzącej usilnie starają się pokazać, że są lepszym sortem polityków, a także Polaków.

Do Internetu wyciekło nagranie, które stanowi kompilację wypowiedzi prezesa PiS. Na samym początku słyszymy, jak Kaczyński zapewnia, że PiS nie dzieli Polaków na lepszych i gorszych, ale jego kolejne słowa zdają się zaprzeczać tej tezie. Kolejne fragmenty pełne są wyzwisk oraz stwierdzeń, że politycy PiS są zwyczajnie lepsi od innych ludzi.

 - My jesteśmy tu, gdzie wtedy, oni tam gdzie stało ZOMO - krzyczy Kaczyński.

 - Bo jesteśmy Panami, w przeciwieństwie do niektórych innych - słyszymy.

Oczywiście podobnych cytatów w nagraniu jest o wiele więcej, a sam film kończy się stwierdzeniem, że prezes PiS udaje teraz świętego, tylko dlatego, że zbliżają się właśnie wybory. Nagranie jest autorstwa Koalicji Europejskiej i wprost jest w nim powiedziane, że to co teraz widzimy podczas konwencji partii rządzącej, nie jest prawdą.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Film został opublikowany między innymi na platformie Youtube, ale zniknął z niej po zaledwie kilku minutach. Mimo wszystko naganie wciąż jest dostępne poprzez oficjalne konto na Twitterze Platformy Obywatelskiej.

Prawdziwym obliczem Kaczyńskiego mają za to być przedstawione fragmenty. Nie da się ukryć, że jest to potężny cios wymierzony w prezesa PiS, który i tak ma teraz poważne problemy. Jego partia zaliczyła potężny spadek względem poprzednich wyborów parlamentarnych, a ujawnianie kolejnych afer tylko pogarsza tę sytuację. Jeżeli Kaczyński nadal chce mieć szansę na zwycięstwo, to musi bardzo szybko odpowiedzieć na ten atak.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Największa gwiazda Polsatu w Playboyu. Tego ciała pragną Polacy i zazdroszczą Polki
  2. Agnieszka Chylińska pokazała PRZERAŻAJĄCO chude nogi. Fani boją się o jej życie!
  3. Służby biją na alarm! Niebezpieczna bakteria w kolejnym produkcie Biedronki
  4. Małgorzata Rozenek przekazała radosną nowinę. Nadszedł dzień, na który czekała z niecierpliwością
  5. Wiemy, co Piotr Żyła sądzi o występach Justyny w TzG. Opadną Wam szczęki
  6. Wiadomości Polsatu wstrząsnęły społeczeństwem. Tragiczna śmierć, nie mieli najmniejszych szans

 

źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News