Kaczyński podjął desperacką decyzję! Zwołano w trybie NAGŁYM spotkanie partii

Kaczyński podjął desperacką decyzję! Zwołano w trybie NAGŁYM spotkanie partii

Jarosław Kaczyński ogłosił właśnie, iż niedługo odbędzie się pilne spotkanie najważniejszych polityków Prawa i Sprawiedliwości. Informacje tę potwierdziła rzeczniczka partii Beata Mazurek. Spekuluje się, iż spotkanie jest efektem spadającego poparcia dla obecnych władz.

Jarosław Kaczyński przekazał za pośrednictwem Mazurek, że 15 grudnia (w tę sobotę) w podwarszawskich Szeligach odbędzie się pilne spotkanie najważniejszych polityków PiS. Według Polskiej Agencji Prasowej liderzy ugrupowania wygłoszą na nim swoje plany dotyczące przyszłego roku. 2019 rok będzie niezwykle trudny z racji dwóch elekcji, które nastąpią pod koniec maja (wybory do PE) i jesienią (wybory do Sejmu i Senatu). Spotkanie ma być także efektem ostatnich sondaży.

Jarosław Kaczyński zwołała najważniejszych partyjnych notabli

Zgodnie z niedawnym sondażem Koalicja Obywatelska ma jedynie 3 pp. straty do Zjednoczonej Prawicy, która po ostatnich aferach, szczególnie tej w KNF nie może na razie liczyć na część elektoratu.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Spotkanie będzie zapewne także okazją do przedyskutowania tego, kto znajdzie się na jakich listach i do których wyborów, oraz strategii programowej na ten czas. Z racji nagłego ogłoszenia zjazdu i to tak wcześnie, coraz prawdopodobniejsze stają się doniesienia o niepewności i panice wewnątrz Prawa i Sprawiedliwości. Starty w sondażach i coraz bardziej przeciwne partii nastroje społeczne są w końcu powodem do niepokoju.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Andrzej Duda zaatakowany przez mężczyznę! SOP w panice interweniował
  2. Ile zarabia Mateusz Morawiecki? Największa tajemnica premiera odkryta
  3. Sejm zmieni się przez transfery! Ujawniono posłów, którzy przejdą do PiS
  4. Znaki zodiaku, które są prawdziwymi BESTIAMI w łóżku
  5. Znaki zodiaku zdradzają, jak dobry jesteś w łóżku! Będziecie w szoku
źródło: natemat.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News