Kaczyński podjął desperacką decyzję! Zwołano w trybie NAGŁYM spotkanie partii
Mikołaj Pilecki - 11 Grudnia 2018

Kaczyński podjął desperacką decyzję! Zwołano w trybie NAGŁYM spotkanie partii

Jarosław Kaczyński ogłosił właśnie, iż niedługo odbędzie się pilne spotkanie najważniejszych polityków Prawa i Sprawiedliwości. Informacje tę potwierdziła rzeczniczka partii Beata Mazurek. Spekuluje się, iż spotkanie jest efektem spadającego poparcia dla obecnych władz.

Jarosław Kaczyński przekazał za pośrednictwem Mazurek, że 15 grudnia (w tę sobotę) w podwarszawskich Szeligach odbędzie się pilne spotkanie najważniejszych polityków PiS. Według Polskiej Agencji Prasowej liderzy ugrupowania wygłoszą na nim swoje plany dotyczące przyszłego roku. 2019 rok będzie niezwykle trudny z racji dwóch elekcji, które nastąpią pod koniec maja (wybory do PE) i jesienią (wybory do Sejmu i Senatu). Spotkanie ma być także efektem ostatnich sondaży.

Jarosław Kaczyński zwołała najważniejszych partyjnych notabli

Zgodnie z niedawnym sondażem Koalicja Obywatelska ma jedynie 3 pp. straty do Zjednoczonej Prawicy, która po ostatnich aferach, szczególnie tej w KNF nie może na razie liczyć na część elektoratu.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Aleksander KwaśniewskiAleksander Kwaśniewski unika tego jak ognia! Kompromitujące fakty niszczą mu życieCzytaj dalej
Spotkanie będzie zapewne także okazją do przedyskutowania tego, kto znajdzie się na jakich listach i do których wyborów, oraz strategii programowej na ten czas. Z racji nagłego ogłoszenia zjazdu i to tak wcześnie, coraz prawdopodobniejsze stają się doniesienia o niepewności i panice wewnątrz Prawa i Sprawiedliwości. Starty w sondażach i coraz bardziej przeciwne partii nastroje społeczne są w końcu powodem do niepokoju.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Andrzej Duda zaatakowany przez mężczyznę! SOP w panice interweniował
  2. Ile zarabia Mateusz Morawiecki? Największa tajemnica premiera odkryta
  3. Sejm zmieni się przez transfery! Ujawniono posłów, którzy przejdą do PiS
  4. Znaki zodiaku, które są prawdziwymi BESTIAMI w łóżku
  5. Znaki zodiaku zdradzają, jak dobry jesteś w łóżku! Będziecie w szoku
ZAMIANA
GłówneHoroskop chiński 2019: Oczekujesz wielkich zmian? Przyszły rok będzie wyjątkowy!Czytaj dalej
źródło: natemat.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News