Kaczyński ujawnia swoją największą miłość. Nikt się tego nie spodziewał

Kaczyński ujawnia swoją największą miłość. Nikt się tego nie spodziewał

Lider obozu rządzącego przyznał w rozmowie z mediami, że latami skrywał pewien sekret, który teraz postanowił wyjawić. Nikt się nie spodziewał tego, co powiedział. Jarosław Kaczyński ujawnia swoją największą miłość. 

O tym, że prezes Jarosław Kaczyński jest szarmancki i niezwykle uprzejmy dla kobiet - wiadomo od dawna. Panie nie raz podkreślają, jakim fantastycznym jest mężczyzną. Niestety, mimo swojej klasy - od lat pozostaje samotny.

Dlaczego Jarosław Kaczyński jest sam?

Kiedy jego brat, nieżyjący już Lech Kaczyński, założył rodzinę - Jarosław pozostawał kawalerem. Wokół jego stanu narosło już mnóstwo plotek i anegdot. W końcu sam Kaczyński postanowił uciąć wszelkie spekulację i ujawnił swoją największą miłość.

– Mówię to raz i nie chcę do tego wracać: byłem w młodości zaangażowany emocjonalnie. To się skończyło rozstaniem. Większość moich znajomych miała już wtedy rodziny. Mogę tylko powiedzieć, że jestem z tą osobą w rzadkich, ale ciepłych kontaktach po dziś dzień – przyznał w wywiadzie Jarosław Kaczyński. Okazuje się więc, że prezes PiS po dziś dzień pozostaje wierny swojej miłości sprzed lat.

Nie homoseksualizm, nie niedojrzałość emocjonalna, a właśnie nieszczęśliwa miłość sprawiła, że Jarosław Kaczyński zdecydował się na samotne życie. To dodaje jego historii jeszcze większej nuty melancholii.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jak zdobyć 300 plus na wyprawkę szkolną? Pomoże ci bank
  2. Ale im przyłożył! Znienawidzony przez PiS sędzia uderza w polski rząd
  3. Wszyscy dostaniemy po kieszeniach! Ceny wystrzelą jak szalone
  4. Kundelki to psia super-rasa!
  5. Kaczyński ujawnił swój największy seksualny sekret! Przyznał, że jest…
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News