Poufna opinia Kaczyńskiego opublikowana. "Nie było nam to zupełnie potrzebne"

Poufna opinia Kaczyńskiego opublikowana. "Nie było nam to zupełnie potrzebne" Źródło: youtube.com/ArtiqbForever2

Jarosław Kaczyński to polityk, który nie tylko trzęsie całym krajem z tylnego fotela, ale stara się także kreować wizerunek swojego ugrupowania, jako silnego, rozważnego i trzymającego władzę pewnie. Z tego też powodu polityk niechętnie przyznaje się do porażek, które PiS zdarzają się coraz częściej. Właśnie zabrał głos w jednej ze spraw, czym mocno zaskoczył nie tylko opozycję.

Jarosław Kaczyński to postać, która niewątpliwie potrafi chwalić głośno swoją partię, ale ganienie jej działań zostawia tylko dla uszu swoich ludzi. Tak też właśnie było i tym razem, kiedy polityk wyraził niepochlebną opinię o działaniach swoich ludzi. Ta jednak wydostała się poza zamknięty krąg PiS. O czym jednak prezes Prawa i Sprawiedliwości ma niepochlebne zdanie? Okazuje się, że Jarosław Kaczyński jest niezadowolony ze zorganizowanej w Warszawie w ubiegłym tygodniu konferencji bliskowschodniej, którą polskie władze organizowały z władzami amerykańskimi.

Jarosław Kaczyński nie kryje niezadowolenia

Zdaniem Jarosława Kaczyńskiego konferencja taka była całkowicie PiS niepotrzebna, a szczególnie przed wyborami. Opinia prezesa partii rządzącej nie została jednak przez niego ogłoszona wszem i wobec. Dziennikarze Onet.pl dotarli do źródeł w PiS, które przekazały im, że prezes jest naprawdę konkretnie niezadowolony z pokłosia konferencji, jakim jest kryzys w stosunkach z Izraelem, pogorszone stosunki z Unią Europejską i Iranem. - Ta konferencja tuż przed wyborami nie była nam zupełnie potrzebna - miał krótko, ale jakże wyraziście podsumować były premier. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:

PiS oficjalnie jednak w drugą stronę

Warto zauważyć jednak, że politycy PiS oficjalnie na zewnątrz starają się bardzo pozytywnie wyrażać o konferencji bliskowschodniej. Mało tego, nie ma nawet mowy o jakichkolwiek uchybieniach. Premier Mateusz Morawiecki mówi nawet głośno o tym, że konferencja udowadnia, że Polska jest "w wyższej wadze". - Konferencja bliskowschodnia jest sygnałem, że boksujemy, stosując porównanie sportowe, w wyższej wadze. Oczywiście tam też można zostać uderzonym. Ale nie ma nic za darmo, bez ryzyka - stwierdził szef rządu. Tymczasem to właśnie na niego i szefa Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Jacka Czaputowicza, ma być szczególnie rozeźlony prezes PiS. Kaczyński ma uważać, że to ta dwójka jest szczególnie odpowiedzialna za klapę, jaką okazała się konferencja w Warszawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Legendarna piosenkarka popełniła samobójstwo. Zaplanowała je ze szczegółami
  2. Kim jest ojciec Agnieszki Chylińskiej? Tego nie spodziewali się nawet najwierniejsi fani!
  3. Dzisiaj wieczorem setki tysięcy osób włączą Polsat. Jeden z najlepszych filmów tej dekady
  4. „To jest dla mnie smutny wywiad”. Wzruszające słowa Roberta Janowskiego o żonie
  5. W środę fani Jana Pawła II siądą przed telewizorami. Nieznany materiał o papieżu
  źródło: NaTemat
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News