Marzenie umiera. Sen Kaczyńskiego odchodzi na naszych oczach

Marzenie umiera. Sen Kaczyńskiego odchodzi na naszych oczach

Jarosław Kaczyński w swoich działaniach wzoruje się na innych państwach, które w jego przekonaniu są silne. Teraz jego kolejny sen i marzenie umiera na naszych oczach.

Jarosław Kaczyński swoją polityką stara się usamodzielnić Polskę, aby nasz kraj nie potrzebował pomocy innych państw. Kraje, które przyjęły taką strategię, uznaje za silne i wskazuje jako wzór do naśladowania. Niestety rzeczywistość brutalnie zderzyła się z jego marzeniami, sprawiając, że jego kolejne marzenie odchodzi w nicość.

Jarosław Kaczyński: kolejne marzenie umiera

Według prezesa PiS jednym z krajów, na którym mieliśmy się wzorować, jest Turcja, która boryka się z poważnymi problemami gospodarczymi. Prezydent Erdogan, podobnie jak PiS, w swoim państwie przeprowadził prawdziwą reformę w elitach i w samym rządzie. Niestety taka strategia polityczna odbiła się, i to bardzo mocno, na sytuacji całego państwa. - Trzeba czynić wszystko, by Polska była tym, czym jest dziś Turcja. O niej mówi się, że to poważne państwo - mówił Kaczyński. Turcja aktualnie stała się ofiarą prawdziwego kryzysu walutowego. Od jesieni zeszłego roku turecka lira straciła aż 30% swojej wartości. Ostatnie dni pokazują prawdziwy dramat, ponieważ w sam piątek lira straciła 14% względem dolara. Ciągle rosnące ceny oraz cła nałożone przez USA na turecką stal tylko pogarszają sytuację. W tym momencie inflacja w Turcji wynosi aż 10%! Jest to zaledwie wierzchołek góry lodowej problemów Ankary. Patrząc na to wszystko, człowiek zaczyna się zastanawiać, czy właśnie takiej przyszłości dla Polski chce Jarosław Kaczyński?

Na co naprawdę choruje Jarosław Kaczyński?

Kaczyński jeszcze nie tak dawno spędził dużo czasu w jednym z warszawskich szpitali oficjalnie zasłaniając się chorobą kolana. Słyszeliśmy również o problemach alergicznych prezesa PiS. Dodatkowo w internecie pełno jest informacji i doniesień, że Kaczyński tak naprawdę choruje na raka trzustki. Znane są nawet wypowiedzi pracownicy bydgoskiej onkologii, która mówi, że prezes jest częstym gościem oddziału, jednak wszystko utrzymywane jest w tajemnicy.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Andrzej Duda świetnie się bawił, a pogrzeb trwał. Brak słów
  2. Wyciekła tajna instrukcja z MSWiA. Oto, co policja zrobi demonstrującym
  3. Jerzy Owsiak ma asa w rękawie. PiS w poważnych tarapatach
źródłem: crowdmedia.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News