Będzie dymisja w rządzie PiS! Wyciekł ukrywany plan rządu

Będzie dymisja w rządzie PiS! Wyciekł ukrywany plan rządu

Jak przekazali mediom anonimowi politycy z Prawa i Sprawiedliwości, zanosi się na kolejną rekonstrukcję rządu. Pod lupą prezesa znalazł się Mariusz Błaszczak. Jarosław Kaczyński szykuje dla niego nową funkcję.

Rządy Zjednoczonej Prawicy charakteryzują się niezwykłą dążnością do wewnętrznych zmian. Choć od ostatniej wielkiej rewolucji minęło już kilka miesięcy, to grunt pod ministerialnymi stołkami bywa naprawdę grząski. Zmiany nie są aż tak problematyczne, kiedy nad wszystkim czuwa Jarosław Kaczyński. Trudniejsze jest wyznaczenie odpowiedniej osoby tak, by spełniała swoje obowiązki w sposób zadowalający dla władz partii. Jak donoszą politycy obozu władzy, już niedługo nastąpi kolejna dymisja i w jej konsekwencji rotacja personalna na najważniejszych państwowych urzędach. Uwaga mediów skupia się teraz na Mariuszu Błaszczaku.

Jarosław Kaczyński obmyśla przyszłość szefa MON

Czy to możliwe, żeby Mariusz Błaszczak w kilka miesięcy po objęciu kierownictwa nad Ministerstwem Obrony Narodowej po latach w MSWiA znów został przeniesiony? Takie informacje podał "Wprost" opierając się na relacjach polityków PiS, których nazwisk nie podał.
Według dziennikarzy Marek Kuchciński wystartowałby w wyborach do Parlamentu Europejskiego, Mariusz Błaszczak zostałby marszałkiem Sejmu, a kierownictwo w MON objąłby Michał Dworczyk. Obecny gospodarz Sejmu dementuje jednak te doniesienia. Marek Kuchciński nazwał artykuł mianem "fake'a" i ogłosił, iż do Brukseli się nie wybiera. Jak będzie jednak naprawdę, dowiemy się jesienią, gdyż do decyzji ma dojść w wyborach samorządowych. - Artykuł "Wprost" o moich planach kandydowania do Europarlamentu to fake. Mam się świetnie i zostaję w Polsce, gdzie jest jeszcze dużo do zrobienia... PS nasz parlament jest europejski od 550 lat - napisał na Twitterze marszałek. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nie żyje słynny polski muzyk! Tragiczny wypadek w Warszawie
  2. Beata Szydło totalnie pogrążona. Zapadła się pod ziemię ze wstydu
  3. 3 miliony dzieci bez 500 plus. Wszyscy tracą świadczenie od rządu
  4. Przywiązany pies do torów. Uratował go cudowny człowiek
  5. W ostatniej chwili uratowali kilkadziesiąt psów! Tragiczna akcja w Polsce
rząd PiS fot. Flickr fot. wikimedia fot. Flickr źródło: natemat.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News