Kaczyński zszokował tymi słowami. "Mam złą wiadomość"

Kaczyński zszokował tymi słowami. "Mam złą wiadomość"

Jarosław Kaczyński udzielił wywiadu, w którym mocno zszokował. Prezes Prawa i Sprawiedliwości poruszył gorący w ostatnim czasie temat, który wzburzył opinię publiczną. Jak zaznaczył lider partii rządzącej, "ma złą wiadomość".

W wywiadzie dla "Gazety Polskiej" Jarosław Kaczyński poruszył temat słów Rafała Trzaskowskiego, który mówił o "zamrożonych środkach unijnych". Przypomnijmy, Trzaskowski powiedział, że część środków unijnych, które miała się przytrafić Polsce, nie trafi do naszego kraju. Wszystko przez to, że rządzi PiS, bo gdy będzie rządziła Platforma - środki te mają zostać "odmrożone". Jarosław Kaczyński nie oszczędził Trzaskowskiego. Ocenił jego słowa bardzo surowo, mówiąc o "bezczelności, głupocie, nieznajomości prawa europejskiego" i w końcu o "niebywałym cynizmie". - Mamy tu do czynienia z całkowitą bezczelnością, głupotą pomieszaną z nieznajomością prawa europejskiego i niebywałym cynizmem - powiedział prezes PiS.

Jarosław Kaczyński w ostrych słowach

Na tym jednak prezes Prawa i Sprawiedliwości nie poprzestał. Lider partii rządzącej komentował sprawę dalej. Jak oświadczył, zachowanie Rafała Trzaskowskiego w ogóle go nie dziwi. Wszystko dlatego, że tak działać ma ogólnie opozycja, jak twierdzi Kaczyński. Jego zdaniem politycy opozycję wyobrażają sobie jako rządzenie groźbami i strachem. Zwrócił się do reprezentantów tej strony politycznej z mocnymi, szokującymi wielu słowami. Mocno bowiem oświadczył, że "te czasy w Polsce się już skończyły". - Tak oto opozycja wyobraża sobie demokrację. Mam dla tych ludzi złą wiadomość: czasy, w których strachem można było coś w naszym kraju osiągnąć, się skończyły - podkreślił Kaczyński. ZOBACZ TAKŻE: 1. Donald Tusk miażdży PiS. Te słowa zapamiętają do końca życia 2. Uwaga! PiS wprowadza kolejny podatek. Zapłacą miliony Polaków 3. Macierewicz, Kaczyński i Terlecki WYLECĄ z Sejmu?! Ten projekt zniszczy PiS źródło:
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News