Sekielski zapowiedział nowy film. Nie będzie o Kościele, ale jeszcze mocniej uderzy w PiS

Sekielski zapowiedział nowy film. Nie będzie o Kościele, ale jeszcze mocniej uderzy w PiS Źródło: Pikio.pl

Jarosław Kaczyński jeszcze nie ochłonął po premierze "Tylko nie mów nikomu", a już ma powody do obaw przed kolejnym dziełem Tomasza Sekielskiego. Dziennikarz planuje nowy dokument, który może mieć jeszcze większy wpływ na pozycję PiS. Szykuje się mocna propozycja.

Jarosław Kaczyński z pewnością nie będzie zachwycony najnowszym dziełem, jakie planuje zrealizować Tomasz Sekielski. Nowy film ma być wymierzony konkretnie w ważny dla Prawa i Sprawiedliwości temat. Tym razem nie będzie dotyczył już Kościoła, ale innej, równie głośnej afery. Po tym ciosie partia może się nie pozbierać.

Jarosław Kaczyński będzie wściekły. Kolejny film Sekielskiego mocno uderzy w PiS

Tomasz Sekielski nie marnuje czasu. Dopiero co miał premierę jego głośny film "Tylko nie mów nikomu", a on już zbiera materiały do nowego dokumentu. Jak sam przyznał, już zgłaszają się do niego pierwsi informatorzy, nawet ci mocno związani z nowym tematem. Zapowiada też, że tym razem będzie potrzebował o wiele większego budżetu ze względu na ryzyko licznych pozwów.

Gdy reżyser wyjawił, o czym chce opowiedzieć, Jarosław Kaczyński musiał się bardzo zdenerwować. Kolejne dzieło opowie bowiem o SKOK-ach, czyli alternatywie dla banków stworzonej przez senatora PiS, Grzegorza Biereckiego.

- To największa afera finansowa ostatnich lat, która kosztowała nas wszystkich wiele miliardów złotych - powiedział Tomasz Sekielski w rozmowie z TOK FM.

Według niego, w tej sprawie wciąż wiele kwestii nie zostało ujawnionych. To, co starano się zatuszować lub przemilczeć, ma zostać ujawnione w najnowszym filmie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tomasz Sekielski po raz kolejny poruszy kontrowersyjny temat. Niektórzy odradzają mu takie posunięcie

SKOK-i to bardzo drażliwy temat nie tylko dla społeczeństwa, ale przede wszystkim dla PiS. Tomasz Sekielski już miał otrzymywać "rady", aby zostawił tę sprawę, bo jest za bardzo niebezpieczna. Poruszenie tematu tak istotnego dla partii rządzącej faktycznie może mieć o wiele gorsze konsekwencje niż materiał o pedofilii w Kościele. Dziennikarz jest jednak niezrażony i kontynuuje prace nad dokumentem.

- Myślę, że film dokumentalny pokazujący mechanizmy i ludzi, którzy stali za tą aferą spotka się z uznaniem widzów. Tym bardziej, że tam mieszają się wpływy służb specjalnych, polityki, biznesu i mafii. Jest wszystko, czego trzeba, aby nakręcić dobry film dokumentalny - powiedział.

Autor jest zdeterminowany, aby obnażyć wszystkie szczegóły i przekręty, jakich dopuszczali politycy Prawa i Sprawiedliwości. Jarosław Kaczyński jeszcze nie odniósł się do planów reportera, jednak na pewno nie pozostanie obojętny na gotowy film.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agnieszka Radwańska z mężem w PnŚ. Fani: „Co ona zrobiła z twarzą?”
  2. Jolanta Kwaśniewska w młodości. Pierwsza Dama w długich włosach
  3. Porażająca nagła śmierć z ostatniej chwili. Słynny aktor popełnił samobójstwo, oglądaliśmy go w hitach Polsatu i TVN
  4. Roksana Węgiel znowu to zrobiła! Zszokowała strojem na Eurowizji, w telewizji tego nie pokazali
  5. Niesamowite, piękne, cudowne. Oświadczenie Owsiaka do Krystyny Pawłowicz to najlepsza rzecz w internecie
  6. Szokujące. TVN: Gwiazdor, którego kochały miliony kobiet okazał się mordercą, gwałcicielem i nekrofilem

Źródło: TOK FM

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News