Jarosław Kaczyński osiągnął w swoim życiu bardzo wiele. Pośród sukcesów politycznych, medialnych i populistycznych próżno szukać jednak tego najważniejszego – sukcesu w życiu miłosnym. Być może w najbliższym czasie prezes będzie miał okazję to zmienić. Nieoczekiwanie, uczucie w mediach społecznościowych wyznała mu bardzo znana adoratorka.

Jarosław Kaczyński znany jest jako bardzo zaangażowany polityk. Prezes Prawa i Sprawiedliwości poświęcił większość swojego życia realizacji swoich politycznych ambicji.

Niestety w życiu prezesa brakuje tylko jednego, odnalezienia szczęścia w miłości. Być może w najbliższym czasie to się zmieni.

Jarosław Kaczyński ma sławną adoratorkę

Prezes Prawa i Sprawiedliwości zapewne nie spodziewał się, że otrzyma tak piękne wyznanie. Na Twitterze pojawił się wpis, w którym uczucie do Jarosława Kaczyńskiego wyznała… Izabela Pek.

Brzmi znajomo? Zapewne tak. Izabela Pek to prawdopodobnie najbardziej znana polityczna kochanka tego roku. Jej rzekomy romans z  Stanisławem Piętą wstrząsnął nie tylko PiS-em, ale też całą prawą stroną życia politycznego. Poseł miał składać kobiecie niemoralne propozycje, obiecywać, że porzuci dla niej rodzinę i wspólnie zaczną nowe życie.

Doniesień odnośnie tego co wydarzyło się między Izabelą Pek a Stanisławem Piętą nie brakuje, ale w tym momencie liczy się to, jak kobieta odniosła się do najwyższej instancji w partii, czyli Jarosława Kaczyńskiego. Na Twitterze wyznała, że z dużą chęcią zamieszkałaby z prezesem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tadeusz Rydzyk przeszedł samego siebie! Te słowa go pogrążą

– Że też Prezes nie szuka kobiety, przeprowadziłabym się na Żoliborz wraz z 23 kotami i byśmy sobie żyli jak Hrabal Auteczko z żoną, w harmonii, spokoju i ze zwierzętami, siedzi tam zamknięty sam jak Gargamel i dlatego jest taki dokuczliwy, jak osa – napisała Iza Pek na portalu społecznościowym.

Izabela Pek chce zamieszkać z Jarosławem Kaczyńskim

Internauci, którzy ze zdziwieniem przeczytali opublikowany post nie spodziewali się, że to nie koniec fantazji Pek dotyczących Jarosława Kaczyńskiego. Stwierdziła, że cechą, która najbardziej spodobała jej się w prezesie jest miłość do zwierząt.

– Liczy się to, że uwielbia koty i ma dom w których bym mogła je trzymać, bo mi mieszkanie zlicytowali i nie mam się ze swoimi gdzie podziać :-( A mam 23 – dodała.

Fantazja Izabeli Pek sięga jednak jeszcze dalej. Przyznała, że nie jest tuż zainteresowana innymi kandydatami poza prezesem Kaczyńskim.

– A ja już nie chcę żadnego mężczyzny. Wszyscy kłamią. A z Jarkiem chociaż bym miała koty, dom i pieniądze na budowę wielkiej woliery w ogrodzie, żebym nie miała sierści na ubraniach. I robiłabym, to co lubię. PISAŁA – napisała w którymś z kolejnych tweetów.

 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Napiszesz dzisiaj o tym w internecie, zapłacisz 5000 kary 
  2. Kaczyński napisał specjalny list do Rydzyka. Znamy jego treść 
  3. Zabite foki symbolem minionych wakacji. Ona nadal je morduje, z uśmiechem na twarzy
  4. Ile zarabia Anna Kalczyńska? Zarobki ma wspaniałe
  5. Duda nie ma już wyboru. Lekarz ujawnia, jak przedłużył prezydentowi życie 

Wszystkie kobiety Jarosława Kaczyńskiego [ZDJĘCIA]