Zaskakujące wyniki badań. Kaczyński najbardziej wpływowy wśród społeczności LGBT

Zaskakujące wyniki badań. Kaczyński najbardziej wpływowy wśród społeczności LGBT Źródło: fot. flickr.com

Jarosław Kaczyński zajął nieoczekiwanie pierwsze miejsce w rankingu najbardziej wpływowych osób społeczności LGBT. Nie da się ukryć, że taki wynik zszokował wiele osób, a zwłaszcza zwolenników obecnej władzy i samego prezesa PiS.

Jarosław Kaczyński jest jednym z najważniejszych polityków w naszym kraju. Stoi na czele partii, która posiada ponad 50% mandatów poselskich, co daje jej samodzielną władzę w Państwie. Dodatkowo wszyscy doskonale znają podejście PiS do tematyki homoseksualizmu oraz związków partnerskich. Mimo wszystko to właśnie Jarosław Kaczyński został wybrany na osobę, która miała największy wpływ na społeczeństwo LGBT.

Jarosław Kaczyński promuje ruchy LGBT?

Na temat prezesa PiS i jego rzekomego homoseksualizmu powstało wiele plotek, które mają swój początek jeszcze w latach 90. Wiele osób nadal podejrzewa, że prezes PiS tak naprawdę jest gejem, ale ukrywa ten fakt. Oczywiście wciąż są to tylko plotki, które nie zostały w żaden sposób potwierdzone. Jednak jego zwycięstwo w omawianym rankingu zdziwiło wiele osób. Zwłaszcza że prześcignął Roberta Biedronia, który zajął drugie miejsce. Co więc skłoniło twórców tego zestawienia do tego, aby dać Kaczyńskiemu pierwsze miejsce? Okazuje się, że to właśnie negatywne podejście partii Kaczyńskiego oraz całego rządu stało się najlepszym motorem napędowym dla całej społeczności LGBT. W ten sposób wiele osób widząc sprzeciw ze strony rządu w egzekwowaniu postanowień tej społeczności, zaczęło jeszcze mocniej angażować się w jej działanie. - Najważniejszy polityk w Polsce i choć jego obecność w rankingu może dziwić, bo nie jest wyoutowany gejem, to jednak jego wpływ na środowisko LGBT jest bezdyskusyjny. To dzięki nieprzychylnemu nastawieniu jego partii i rządu wobec mniejszości seksualnych, w społeczności nastąpiła ogromna mobilizacja - czytamy.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Twórcy nie kryją, że ubiegły rok był dla nich wprost przełomowy, co najlepiej widać o ilości organizowanych marszów oraz tym, jak wiele osób zdecydowało się wziąć w nich udział. Raczej nikt z obecnego obozu władzy nie spodziewał się, że ich polityka odniesie taki właśnie skutek. - To jemu zawdzięczamy fakt, że w 2018 roku padł rekord ilości organizowanych marszów równości, a Parada Równości pobiła swój frekwencyjny rekord. To także dzięki polityce rządu pierwszy raz w historii liczba zwolenników wprowadzenia w Polsce związków partnerskich jest większa niż ich przeciwników. A on jeszcze nie powiedział ostatniego słowa! Zobaczycie, jeszcze rok i dwa, a będziemy Jarosławowi zawdzięczali równość małżeńską w Polsce! - piszą twórcy rankingu.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Okrzyknięto ją „nową Korą”. Kim jest Karolina Gibki?
  2. Zarobki Poli Raksy to wielka tajemnica. Jaką emeryturę dostaje?
  3. Bartłomiej M. żali się z aresztu. Wspomina ojca Rydzyka
  4. Nazywają ją „szamanką prezesa PiS”. Jest w najściślejszym kręgu wtajemniczenia
  5. Nagranie z Dudą w sklepie podbija zagraniczny internet. Obcokrajowcy są zachwyceni
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  źródło: Pudelek Następny artykuł