Jarosław Kaczyński ma bliskie relacje z posłanką PiS! Jej siostra ujawnia całą prawdę

Jarosław Kaczyński ma bliskie relacje z posłanką PiS! Jej siostra ujawnia całą prawdę

Jarosław Kaczyński jest obecnie jedną z najbardziej wpływowych osób na polskiej scenie politycznej. Gdyby nie odpowiednie zaplecze, Prawo i Sprawiedliwość nie osiągnęłoby jednak takiego sukcesu, jak w roku 2015. Siostra niezwykle ważnej posłanki ugrupowania zdecydowała się więc ujawnić, kim polityk pozostaje dla przełożonego oraz jaką rolę pełni w jego planie.

Jarosław Kaczyński zbudował wokół siebie bardzo lojalne otoczenie, które wspiera go w osiąganiu kolejnych sukcesów w krajowej polityce. Jedną z najbardziej zaufanych współpracownic prezesa Prawa i Sprawiedliwości jest oczywiście znana z ciętego języka oraz kontrowersyjnych opinii Krystyna Pawłowicz. Chociaż sama posłanka zdaje się niezwykle oddana obozowi władzy, jej siostra pokierowała swoje życie w całkowicie innym kierunku. Elżbieta Pawłowicz jest bowiem opozycyjną aktywistką, którą często zobaczyć możemy na różnego rodzaju pikietach i protestach przeciwko Prawu i Sprawiedliwości.

Kim dla Jarosława Kaczyńskiego jest Krystyna Pawłowicz?

Działaczka zdecydowała się więc w programie "Czarno na białym" opowiedzieć o swej siostrze oraz roli, którą pełni w ugrupowaniu Jarosława Kaczyńskiego. Różnice między rodzeństwem są naprawdę ogromne i trudne do pominięcia. - Z punktu widzenia zwykłego obywatela, to jest polityczny wybór, dalszy ciąg gry według planu dawno już ustalonego, którego mózgiem jest Jarosław Kaczyński, a moja siostra ma jedną z ról. Prezes ją wysyła, żeby sprawdzić, jak daleko można się w tym momencie posunąć - ujawniła Elżbieta Pawłowicz na temat swej siostry.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Krystyna ma ważną rolę w planie Jarosława i czuje, że jest pod jego ochroną polityczną - dodała także siostra Krystyny Pawłowicz.

Co różni Krystynę Pawłowicz oraz jej siostrę?

- Dla mnie takie wartości jak sprawiedliwość i wolność dotyczą wszystkich dziedzin życia. Dla niej wolność to jest to, czego chce PiS, jak to widzi PiS - zaznaczyła jednocześnie opozycyjna aktywistka. Wyborcy są niezwykle zadziwieni ogromnymi różnicami między siostrami Pawłowicz. Wielu z nich z zaciekawieniem przyjęło jednak informacje na temat bliskiej relacji posłanki z Jarosławem Kaczyńskim, które ujawniła jedna z członkiń jej rodziny.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Marszałek Kuchciński nie będzie zadowolony. W jego mieście PiS nie ma czego szukać
  2. Anna Grodzka przeszła poważną operację! „Nie mogę chodzić, było tylko gorzej”
  3. To on opublikował zdjęcie stojącego Dudy z Trumpem. Teraz PiS zniszczy mu życie
  4. Bezczelność PiS. Szef KRRiT i dziennikarka TVP na ich listach wyborczych
Następny artykuł