Komunia św. nie dla Kaczyńskiego. Kościół ODWRACA SIĘ od prezesa PiS

Komunia św. nie dla Kaczyńskiego. Kościół ODWRACA SIĘ od prezesa PiS

Jarosław Kaczyński znalazł się właśnie w ogniu ostrej krytyki jednego z polskich duchownych. Jak twierdzi wykładowca Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, polskie władze powinny bowiem zostać... ekskomunikowane. Dlaczego ksiądz promuje tak kontrowersyjny pogląd?

Ks. prof. Tadeusz Guz w nieoczywisty sposób poruszył temat aborcji. Stwierdził bowiem, iż przedstawiciele Zjednoczonej Prawicy niezmiennie skupiają się na "antyboskiej, antyludzkiej i antypolskiej ideologii socjalistyczno-komunistycznej".

Jarosław Kaczyński obiektem stanowczej krytyki

- Prawodawcy w państwach, gdzie dopuszczone jest jakiekolwiek prawne zabójstwo dziecka poczętego są z samego faktu zaistnienia każdej aborcji ekskomunikowani i nie mogą przystępować do sakramentu Komunii św. - stwierdził stanowczo duchowny, uderzając także w Jarosława Kaczyńskiego, który jako poseł oraz szef partii rządzącej w oczywisty sposób przyczynia się do tworzenia prawa w naszym kraju. - Wszyscy ludzie, którzy zabijają nienarodzone dzieci, czyli rodzice, matka, ojciec, krewni, czy przyjaciele oraz wszyscy ich materialni lekarze zabijający dzieci i ich asystenci: lekarz i pielęgniarki oraz dyrekcja placówki aborcyjnej i formalni współpracownicy, prawodawcy w państwach, gdzie dopuszczone jest jakiekolwiek prawne zabójstwo dziecka poczętego (…) są z samego faktu zaistnienia każdej aborcji ekskomunikowani i nie mogą przystępować do sakramentu Komunii św. oraz ryzykują utratę swojej wiecznej przyszłości w Niebie - wyznał bezpośrednio Guz w "Naszym Dzienniku".

Kościół odwraca się od PiS

Nie wiadomo, w jaki sposób Prawo i Sprawiedliwość ostatecznie odniesie się do ostrych słów duchownego. Jak twierdzą internauci, politycy powinni to jednak zrobić, gdyż duża część elektoratu partii to osoby blisko przywiązane do religii katolickiej. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Burda w programie TVP na żywo! Dziennikarza wryło, nie wytrzymał
  2. Kandydatura Jakiego pogrzebana. Zdjęcie z jego spotkania mówi wszystko
  3. Winnicki udzielał wywiadu. Nagle przeraził się i pobiegł za dzieckiem [FILM]
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News