Kaczyński sam się zdemaskował! Wszyscy to przeoczyli podczas konwencji

Kaczyński sam się zdemaskował! Wszyscy to przeoczyli podczas konwencji

Jarosław Kaczyński wypowiedział się dziś pierwszy raz od wielu tygodni. Jego długa nieobecność wywołała spore zamieszanie w Prawie i Sprawiedliwości, a członkowie partii z utęsknieniem oczekiwali przemówienia prezesa. Nikt jednak nie spodziewał się takich słów. Prawie wszyscy je przeoczyli, a Kaczyński się skompromitował!

Jarosław Kaczyński wypowiedział się na konwencji wyborczej PiS. Jako prezes partii starał się zmotywować polityków do dalszej pracy i pewnych działań. - Przed nami 21 szczególnych miesięcy, w trakcie których będziemy mieli cztery kampanie wyborcze. To będą też miesiące oceny władzy i opozycji (...) Idziemy pod górę ku lepszej Polsce, ku lepszemu losowi Polaków. Lepszemu to znaczy bardziej dostatniemu, to znaczy godniejszemu, bezpieczniejszemu - obwieszczał przed członkami Prawa i Sprawiedliwości oraz mediami Jarosław Kaczyński. Choć jego wypowiedź na pierwszy rzut oka wydawała się spójna, pojawiły się tragiczne nieścisłości. Prezes się pogrążył!
Jarosław Kaczyński nie wie co mówi? Raz tak, raz inaczej
Prezes Kaczyński nawiązał do tego, że Polacy chcą być częścią Unii Europejskiej. Powiedział, że nie powinniśmy popełniać błędów Zachodu, szczególnie nadmienił, że chodzi mu o "społeczne choroby Zachodu". Zaledwie kilka minut później jego narracja przyjęła całkowicie odmienny kierunek. - Idziemy razem ku Polsce dużo lepszej. Idziemy ku temu, by wspólnym wysiłkiem społeczeństwa i władzy wszystkich szczebli doprowadzić do sytuacji, kiedy będziemy mogli powiedzieć "w Polsce jest tak samo jak na Zachodzie". Polska prawica może do tego doprowadzić - stwierdził Jarosław Kaczyński. Nie wiadomo więc, czy partia prezesa Kaczyńskiego chce dążyć ku Zachodnim ideałom, czy się od nich odwraca. Prawdopodobnie wypowiedź prezesa była skonstruowana w taki sposób, by przypodobać się Polakom o różnych poglądach. Niestety, to tak nie działa, a internauci już teraz wypominają Kaczyńskiemu brak konsekwencji. Prezes podkreślił również, że należy przyznawać się do błędów i za nie przepraszać. Nie nadmienił jednak, o jakie błędy obecnego rządu chodzi, za nic również bezpośrednio nie przeprosił. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Rosjanie się z tego nie wywiną! Wstrząsające, oficjalne doniesienia nt. katastrofy smoleńskiej
  2. Lech Wałęsa okrutnie poniżył Dudę! Uśmiejecie się
  3. Andrzej Duda ma kłopoty. Kobieta została spoliczkowana za sprzeciw wobec PiS-u
  4. Czy psy idą do nieba? Szokujące słowa papieża Franciszka
"}" data-sheets-userformat="{"2":4931,"3":[null,0],"4":[null,2,11982760],"9":1,"11":4,"12":0,"15":"arial,sans,sans-serif"}">
"}" data-sheets-userformat="{"2":4931,"3":[null,0],"4":[null,2,11982760],"9":1,"11":4,"12":0,"15":"arial,sans,sans-serif"}">
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News