Koniec spekulacji. Rzecznik PiS ujawnia prawdziwy stan zdrowia Kaczyńskiego
Jan Odyniec - 6 Czerwca 2018

Koniec spekulacji. Rzecznik PiS ujawnia prawdziwy stan zdrowia Kaczyńskiego

Jarosław Kaczyński od ponad miesiąca przebywa niemal bez przerwy w szpitalu. Od tamtego czasu w mediach pojawiają się spekulacje o możliwych, prawdziwych przyczynach jego hospitalizacji. Teraz rzecznik PiS jednoznacznie ucina spekulacje.

Podczas konferencji prasowej rzeczniczka PiS Beata Mazurek została zapytana o stan zdrowia prezesa. Ucieszyła się z pytań dziennikarzy stwierdzając, że - podobnie jak cały obóz władzy - martwią się oni o stan szefa partii rządzącej. - Cieszę się, że państwo pytacie o pana prezesa. Rozumiem, że też trzymacie kciuki, żeby jak najszybciej do nas wrócił. Mam nadzieję, że niebawem tak się stanie. Wszystko idzie w dobrym kierunku - podkreśliła Mazurek.

Beata Mazurek ucina spekulacje w sprawie zdrowia prezesa

Beata Mazurek przypomniała, że Jarosław Kaczyński przeszedł operację na kolano. Podkreśliła także, że wszystkie jego problemy ze zdrowiem związane są z "chorobą zwyrodnieniową stawów". - Trwa rehabilitacja i leczenie usprawniające po zabiegu kolana. Mam nadzieję, że Jarosław Kaczyński niedługo do nas wróci, wszystko idzie w dobrym kierunku - wyjaśniła. Dziennikarze próbowali dowiedzieć się także, kiedy Jarosław Kaczyński wyjdzie ze szpitala i powróci na stałe do krajowej polityki. Wcześniej pojawiały się informacje, że może to nastąpić dopiero w ciągu kilku tygodni. Teraz dziennikarze pytali o "kilkanaście dni". Rzeczniczka PiS odparła, że może to nastąpić nawet szybciej.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ: Gwiazda Klanu w szpitalu! Lekarze walczą o jej życie

- Wszystko to oczywiście zależy od lekarzy - zaznaczyła.

Jarosław Kaczyński w szpitalu

Od końca majówki prezes PiS przebywa w Wojskowym Instytucie Medycznym przy ul. Szaserów w Warszawie. Kilka tygodni trwało przygotowywanie go do zabiegu operacyjnego kolana. Od początku jego pobytu media spekulowały jednak, czy Kaczyński nie cierpi na inną chorobę. Powodem tego był między innymi fakt, że lider partii rządzącej na początku nie został umieszczony nawet na oddziale ortopedycznym. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez rzeczniczkę Prawa i Sprawiedliwości można jednak wierzyć, że faktycznie wszystkie problemy zdrowotne Kaczyńskiego ograniczają się do chorego kolana.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Ksiądz zszokował wszystkich. Podał datę śmierci Kaczyńskiego
  2. Panika i popłoch w PiS! Pilny zjazd w szpitalu, decydują się losy Kaczyńskiego
  3. TVP w żałobie. Nie żyje czołowa postać stacji
ZAMIANA
parasol_na_wareckiejLegendarne zdjęcia z czasów II wojny światowejCzytaj dalej
prl_wstepPamiętasz jeszcze te czasy? PRL na uciesznych MEMACHCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News