Kaczyński ma ich totalnie dość! Nikt go jeszcze tak nie wkurzył
Karol Zaborowski - 11 Stycznia 2019

Kaczyński ma ich totalnie dość! Nikt go jeszcze tak nie wkurzył

Jarosław Kaczyński w ostatnich czasach ma poważny problem z tym, co się dzieje w Polsce. Jednak do tej pory jeszcze nikt go tak nie wkurzył. Prezes PiS bez wątpienia nie puści tego płazem.

Jarosław Kaczyński już teraz stara się skupiać wszystkie swoje siły na nadchodzących wyborach, ale nie jest to takie proste. Prezes PiS ma teraz znacznie więcej na głowie, niż mogłoby się wydawać. Ostatnie afery związane z rządem nie poprawiają tej sytuacji, a wręcz przeciwnie. Jednak ostatnio miało miejsce coś, co doprowadziło Kaczyńskiego do prawdziwej furii. Jeszcze nigdy prezes nie był tak wściekły.

Jarosław Kaczyński kipi z wściekłości

Najnowsza afera związana z aktualną władzą cały czas spędza sen z powiek wielu czołowych polskich polityków. Chodzi oczywiście o tak zwane aniołki NBP i ich wynagrodzenia, które są ostatnio najgłośniejszym tematem w wielu mediach. To wszystko wiąże się oczywiście z zatrudnianiem na lukratywnych stanowiskach znajomych i krewnych w przypadku kluczowych osób w naszym państwie. Już niejednokrotnie słyszeliśmy, że wystarczy być powiązanym z kimś ważnym i nagle dostajemy propozycje pracy za naprawdę fajną sumę. Według Gazety Wyborczej wynagrodzenie Martyny Wojciechowskiej to nawet 65 tysięcy złotych. Oczywiście NBP zapewnia, że nie są to aż tak wysokie kwoty. Jednak według doniesień Faktu Jarosław Kaczyński oczekiwał od szefa NBP stanowczych kroków.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Andrzej DudaAndrzej Duda nie ma już przed nimi tajemnic! Eksperci rozgryźli każdy jego gestCzytaj dalej
- Jarosław Kaczyński oczekiwał, że Glapiński się ich pozbędzie, ale nic z tego - podaje informator Faktu. Teraz wszyscy domagają się wyjaśnień, a co niektórzy chcą wprowadzić ustawę dotyczącą jawności zarobków w NBP. Wszystko mogło jeszcze zostać załagodzone podczas wczorajszej konferencji Narodowego Banku Polskiego. Dla Glapińskiego był to wprost doskonały moment, aby zdusić już i tak dużą aferę, póki jeszcze nie urosła do horrendalnych rozmiarów. Jednak pojawił się pewien problem, a mianowicie prezes NBP się na niej nie pojawił. Takie zachowanie z jego strony sprawiło, że Kaczyński wpadł w szał. - Tak to jeszcze prezesowi na nosie nikt nie zagrał. Cham, zwykły cham - informuje Fakt powołując się na informatora z PiS.ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Pawłowicz o chorobie alkoholowej. Polacy są zażenowani
  2. Syn Szydło chodzi po kolędzie. Wiemy co mówią o nim parafianie
  3. Rząd PiS okłamał Polaków? Ustawa o przemocy domowej nie została wycofana
  4. Na co chorowała Kora? Artystka zmagała się z przerażającą chorobą
  5. Ile zarabia Beata Tyszkiewicz? To strasznie smutne, jaką ma emeryturę
Katastrofa smoleńskaSmoleńsk nie przestaje emocjonować Polaków. Prawda o wraku przeraża!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News