Polityk PiS zdradził jaki prywatnie jest Kaczyński. Takiego go nie znacie

Polityk PiS zdradził jaki prywatnie jest Kaczyński. Takiego go nie znacie

Jarosław Kaczyński po wakacyjnych problemach zdrowotnych wraca powoli do politycznej sprawności. Dowodem na jego dalszą obecność w partii i polityce, było wystąpienie na konwencie PiS, który odbył się niedawno w Warszawie. Zdaniem ważnego polityka PiS, lider partii jest zupełnie inny prywatnie, niż ukazuje go telewizja.

Jarosław Kaczyński jest zwykle ukazywany jako twardy lider i zdecydowany polityk. Prezes PiS lubi grzmieć z mównic, z których utwierdza swoich podwładnych o słuszności działań rządu i jego własnej krucjaty przeciw Platformie Obywatelskiej i reszcie poprzedniego obozu władzy. Brat tragicznie zmarłego prezydenta RP i były premier stracił w ostatnim czasie na zainteresowaniu z racji długiego pobytu w szpitalu i czasochłonnej rehabilitacji. Jego przemówienie na konwencie PiS przywróciło jednak do pionu wszystkich liczących na przejęcie po nim schedy. Choć szef Zjednoczonej Prawicy wydaje się zimny, wyrachowany i pozbawiony poczucia humoru, co innego twierdzą o nim jego współpracownicy. Oto, z czego żartuje Kaczyński.

Jarosław Kaczyński to niezły żartowniś

W rozmowie z dziennikarką Faktu Agnieszką Burzyńską Adam Bielan wicemarszałek Senatu z ramienia PiS opowiedział o tym, z czego żartuje prezes partii. Aż trudno uwierzyć w to, czego dowiedzieliśmy się od parlamentarzysty. - Jarosław Kaczyński jest łagodny z natury. W telewizji przekaz jest często zniekształcony. Każdy, kto zna prezesa PiS wie, że jest to osoba bardzo sympatyczna, łagodna, z dużym poczuciem humoru i dystansem do siebie, często z siebie żartująca - powiedział Bielan. Sceptyczna wobec tego oświadczenia dziennikarka, postanowiła dopytać, z czego śmiać się lubi najważniejszy dziś polski polityk. Adam Bielan udzielił jej odpowiedzi, której mało kto się spodziewał. - Żartuje często ze swojego nazwiska, ze swojego wzrostu, więc to pokazuje, że ma duży dystans do siebie - odparł polityk.

Jaki jest stan zdrowia Jarosława Kaczyńskiego?

Prezes PiS na początku maja trafił do szpitala przy ul. Szaserów w Warszawie. Tam operowano jego zwyrodniałe kolano, najpierw likwidując trawiący je stan zapalny. Teraz Kaczyński czuje się lepiej. Nie chodzi już o kulach i pojawiły się doniesienia o szybkim powracaniu przez niego do sprawności fizycznej. Ponadto Kaczyński udał się nawet na tradycyjny wakacyjny wyjazd z Joachimem Brudzińskim. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Rzeczpospolita: Dokładnie za tydzień wybuchnie wojna. U sąsiada Polski
  2. Andrzej Duda w oparach absurdu. Ujawniono oburzające kulisy jego wizyty
  3. Minister PiS kazał strzelać nad ranem. Mieszkańcy chcą go zlinczować
źródło: fakt.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News