Dawna miłość Kaczyńskiego ujawnia! Jest u schyłku, niedługo odejdzie

Dawna miłość Kaczyńskiego ujawnia! Jest u schyłku, niedługo odejdzie Źródło: Fot. YouTube/Telewizja Republika

Jarosław Kaczyński w ostatnim czasie znacznie podupadł na zdrowiu, jednak obecnie stara się w stanowczym stylu powrócić na szczyt polskiej polityki. Jego przyjaciółka z młodości, przez niektórych uważana także za jego pierwszą miłość, zwiastuje już jednak bolesny upadek Prawa i Sprawiedliwości oraz prezesa partii.

Kaczyński poznał Jadwigę Staniszkis w młodości. Między działaczami narodziła się przyjaźń, która miała być niegdyś niezwykle bliska. Nie bez przyczyny w mediach wciąż pojawiają się doniesienia o ich rzekomym romansie.

Przepowiednie Jadwigi Staniszkis

Chociaż aktywistka była kilka lat temu stanowczą zwolenniczką dobrej zmiany, w czasie rządów Prawa i Sprawiedliwości zmieniła zdanie na temat obozu władzy. Odważnie zapowiedziała więc najpierw podpisanie przez prezydenta sądowych ustaw, a później także rychły upadek partii Kaczyńskiego.
- (Andrzej Duda - przyp. red.) mógłby wetować ustawy PiS, ale nie odważy się na to, bo jest całkowicie zależny do PiS. I zależy mu na drugiej kadencji, lubi celebrować, uśmiechać się i tak dalej - stwierdziła w wywiadzie dla Interii Jadwiga Staniszkis.

Czy Jarosław Kaczyński już wkrótce odejdzie z polityki?

Socjolożka opowiedziała także o tym, że jej zdaniem rządy PiS szybko się zakończą. W partii już dziś widać bowiem stanowcze podziały. - Niektórzy dostrzegli, że mogą odpowiadać za to, co zrobili z państwem. (...) Widać, że w PiS-ie doszli do ściany i zaczynają się wewnętrzne konflikty. Myślę, że każdy stara się zachować twarz na swój sposób i to doprowadzi do rozbicia tego obozu - powiedziała stanowczo młodzieńcza sympatia Kaczyńskiego, na której poparcie polityk nie może już dziś jednak liczyć.



ZOBACZ TAKŻE:
    1. Wyciek z PiS! Przypadkiem ujawniono kluczową decyzję Morawieckiego
    2. Będzie wojna z PiS! Rydzyk zakłada partię, wystartuje w wyborach
    3. Nie polecicie na wakacje. PiS wydał wszystko na propagandę, samoloty nie będą latać
    4. Rząd nas okłamał! Rytualny ubój w Polsce: zakazu nie będzie, ustawa wycofana
PRZECZYTAJ: Przestępcy dorwali Martynę Wojciechowską. Policja już w akcji!
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News