Jarosław Kaczyński SPANIKOWANY jak nigdy! Publicznie powiedział więcej niż powinien

Jarosław Kaczyński SPANIKOWANY jak nigdy! Publicznie powiedział więcej niż powinien

Jarosław Kaczyński postanowił zabrać głos podczas spotkania klubu PiS w Jachrance. Okazuje się, że przemówienie, na które czekali zarówno współpracownicy, jak i wyborcy, może wielu rozczarować. Oklaski, wsparcie obecnych i liczne kontrowersje. Polityk wielokrotnie plątał się w tłumaczeniach.

Jarosław Kaczyński zaczął swoje przemówienie po godzinie 17:00, podczas dwudniowego spotkania polityków Prawa i Sprawiedliwości w Jachrance. Mówił o przyszłości Polaków, ale i zgodności działań partii z prawem. Wiele z kwestii, które poruszył, dość obszernie się wykluczają. Co na to opozycja?

Co Jarosław Kaczyński powiedział w Jachrance? Dziwne tłumaczenie o relacji z opozycją

- Polacy mają dziś wielkie aspiracje - zaczął swoje przemówienie panują w Europie Zachodniej. Prawo i Sprawiedliwość wielokrotnie naraziło się swoimi wypowiedziami członkom Unii Europejskiej. Praworządność oraz polityka emigracyjna są jednymi z najważniejszych, które chcieliby omawiać z rządem europejscy dyplomaci. W dzisiejszym przemówieniu Kaczyński podkreślał istotę utrzymania dobrych relacji z UE oraz bycie jej częścią. - Żeby tak się stało potrzebne jest sprawne państwo, co przyznają dziś także zaciekli liberałowie. Potrzebne są stosunki oparte na solidarności między pracodawcami i pracownikami - zauważył później prezes partii. Istotne miejsce w przemówieniu Kaczyńskiego zajęła relacja rządu z opozycją. Kaczyński skrytykował Platformę Obywatelską i przypomniał postać Donalda Tuska. - Gdyby to była tylko ta jedna afera, to już wystarczyłoby, by powiedzieć, że jest to przepastna różnica. Ale było ich dużo więcej - powiedział, wspominając kontrowersje wokół rządów Platformy Obywatelskiej. Dla polityka istotne zdało się także podkreślenie różnic między Prawem i Sprawiedliwością i rządami sprzed lat współpracowników Donalda Tuska. W ocenie Kaczyńskiego powinna nastąpić rewolucja wokół spraw prowadzonych przez komisje. Później jednak nieco spanikowany zmienił nastrój wokół swoich zarzutów, sugerując, że to nie on powinien rozstrzygać o przebiegu postępowania.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Nie mogę tu niczego rozstrzygać, od tego jest wymiar sprawiedliwości, ale trzeba o tym wspominać. Poza tym mamy aferę hazardową, informatyczną, gazową - podkreślił Kaczyński po chwili. W przemówienie w Jachrance, na które czekali niemal wszyscy obecni, wielokrotnie padły zarzuty wobec opozycji. Wiele z poglądów, które zawarł w swoim expose Kaczyński zdają się być niejasne. Później, wykluczają się.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Największa reforma PiS ANULOWANA! Rząd został z niczym
  2. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach. Ofiary Jankowskiego opisują szczegóły swojego koszmaru
  3. Kamil Glik zbeształ publicznie polityka PiS! Internauci mu przyklasnęli
  4. Nie mam ochoty na swojego faceta. 10 porad, co zrobić
  5. Znaki zodiaku podpowiadają: sześć najbardziej toksycznych relacji
Następny artykuł