Jarosław Kaczyński jest osobą bardzo tajemniczą, podobnie jak ludzie z jego otoczenia. Jednak teraz wyszło na jaw, kim tak naprawdę jest słynna pani Halinka.

Jarosław Kaczyński, będąc najważniejszą osobą w naszym państwie i czołowym politykiem, zdaniem wielu osób powinien żywić się jak prawdziwy arystokrata. Jednak prezes PiS stawia na prostotę i tradycyjne polskie dania. Absolutnie nie ma mowy o żadnych ośmiorniczkach, gdy na talerzu Kaczyńskiego prawie codziennie króluje… kotlet schabowy z surówką i ziemniakami! Jednak nie jest to zwykły schabowy, ponieważ przygotowywany jest przez panią Halinkę, która teraz staje się postacią wręcz legendarną.

Jarosław Kaczyński szaleje za schabowymi pani Halinki

„Farszem nadziane” właśnie taką nazwę nosi bar, w którym stołuje się sam Jarosław Kaczyński. Oczywiście ze względu na ilość pracy i sensację, jaką wywołałaby jego obecność, prezes nie pojawia się osobiście w lokalu. Jego ulubione danie dostarczane jest przez ochroniarzy, którzy w barze są niemal codziennie.

Okazuje się również, że okryta już niemałą legendą pani Halinka, która jest szefową kuchni, dopiero niedawno dowiedziała się, że jej daniami zajada się sam prezes PiS. Bez wątpienia jest to dla niej nie lada radość wiedzieć, że tak ważna osobistość docenia jej kuchnię.

Tajemnica pani Halinki

Co więc sprawia, że kotlety schabowe pani Halinki są aż tak dobre? Przede wszystkim nasza szefowa kuchni pracuje tylko i wyłącznie ze świeżymi produktami. Tylko w ten sposób można klientom zapewnić niepowtarzalny smak. Jednak składniki to nie wszystko, najważniejsze są umiejętności i pasja, których nie brakuje pani Halince.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie wyrzucaj TEGO! Może ci się przydać...

– Szef mi się wcześniej nie pochwalił. Ale u mnie każdy kotlet jest taki sam. Składniki są świeże, kupowane na bieżąco, a ja wkładam w to co robię ogromną pasję – mówiła pani Halinka.

Oczywiście lokal oferuje również inne pyszne dania, jednak zapewne teraz wiele osób wybierze się do tego lokalu specjalnie, aby skosztować specjałów pani Halinki. Dodatkowo już niedługo w menu pojawi się zupełnie nowa pozycja, a mianowicie schabowy prezesa. W takim wypadku nie pozostaje nam nic innego, jak spróbować i poczuć się chociaż przez chwilę jak Jarosław Kaczyński, a taka możliwość nie trafia się codziennie. Tym bardziej że taka przyjemność kosztuje nas zaledwie 19 złotych wraz z zupą.

Kliknij po więcej, na pewno cię zaciekawi

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Sekstaśmy z Sowy: Ujawniono o kogo chodzi, będzie afera dekady
  2. TVP upada. Rząd nic sobie z tego nie robi
  3. Patryk Jaki węszy spisek! Poszły na to grube miliony złotych
  4. Jak zorganizować imprezę niespodziankę? Zaskoczysz wszystkich gości!
  5. Kiedy to się skończy? Myśliwy znowu zabił człowieka

14 zdjęć polityków z wakacji, które z pewnością poprawią ci nastrój

źródło: se.pl

Redaktor portalu Pikio.pl. Absolwent ratownictwa medycznego na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Człowiek ciekawy świata, komentujący to, co go otacza.