Jarosław Kaczyński
Fot. Wikimedia Commons
Wiadomości Pikio - 15 Sierpnia 2018

Dawna ukochana Kaczyńskiego wbiła mu nóż w plecy! Ujawnia niewygodne fakty

Jarosław Kaczyński otrzymał właśnie niezwykle bolesny cios. Uderzyła bowiem w niego stara przyjaciółka, o której wielu mówiło, że była największą miłością prezesa PiS. Krytyczna wobec poczynań partii rządzącej profesor nie oszczędziła jednak jego polityków, ujawniając niewygodne fakty.

Chociaż jeszcze w czasie kampanii wyborczej Jadwiga Staniszkis gorąco popierała Kaczyńskiego, z czasem stała się jedną z jego najbardziej stanowczych krytyczek. Po raz kolejny uderzyła więc w ugrupowanie starego przyjaciela, w negatywny sposób wypowiadając się na temat wywodzącego się z PiS prezydenta, Andrzeja Dudy. - Prezydent jest denerwujący także dla tych "PiS-iaków". (...) Mam satysfakcję, że w Armenii aresztowano prezydenta za łamanie konstytucji. Trybunał Stanu jest nieuchronny dla Andrzeja Dudy. To on firmuje demontaż państwa i łamanie konstytucji - stwierdziła Staniszkis na antenie TVN24, aby po chwili uderzyć także w samego Jarosława Kaczyńskiego.

Jadwiga Staniszkis o Jarosławie Kaczyńskim

- Myślę, że jest osobą zrozpaczoną po śmierci brata. Zdaje sobie sprawę, że tej machiny destrukcji nie da się zatrzymać bez utraty autorytetu - skomentowała profesor, zaznaczając jednocześnie, że Kaczyński to człowiek "naładowany strachem". - Strach jest złym doradcą. Jak głosują, to nie podnoszą rąk. Tylko wciskają przyciski. Kandydaci na sędziów nie chcą, by ich nazwiska znalazły się w internecie. Wstydzą się - dodała także Staniszkis, odkrywając przed wyborcami nowe karty.

Kim jest Jadwiga Staniszkis i jak poznała Kaczyńskiego?

Jadwiga Staniszkis poznała Kaczyńskiego w czasie studiów. Bardzo szybko połączyła ich bliska przyjaźń, która miała się nawet przerodzić w miłość. Ta informacja ostatecznie nie została jednak nigdy potwierdzona przez socjolożkę ani polityka. Działaczka jest z wykształcenia profesor nauk humanistycznych na Uniwersytecie Warszawskim.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Opozycja staje w obronie Agaty Dudy! Żądają dla niej wysokiego wynagrodzenia
  2. Błaszczak do dymisji? Minister PiS uderza w Macierewicza!
  3. Zwolennicy opozycji są zrozpaczeni. Z Biedroniem dzieje się coś bardzo złego
  4. Ochroniarz prezydenta ujawnia przerażajace informacje. Chodzi o zamach na Kwaśniewskiego
ZAMIANA
Jarosław Kaczyński uśmiechnięty10 niezwykle wpływowych polityków, którzy nigdy nie wzięli ślubu [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Kaczynski_JaroslawDlaczego Jarosław Kaczyński się nie ożenił? 9 pilnie strzeżonych sekretów prezesa PiSCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News