"Dyktator, ale stylowy". Kaczyński zadał szyku niczym Doda dekadę temu

"Dyktator, ale stylowy". Kaczyński zadał szyku niczym Doda dekadę temu

Jarosław Kaczyński wyznacza modowe trendy? Właśnie opublikowano w mediach zdjęcie, na którym prezes Prawa i Sprawiedliwości wygląda jak... hipster. Internauci komentują nowy wygląd polityka, a niektórzy żartobliwie pytają czy zdecydował się na wynajęcie stylisty.

Jarosław Kaczyński hipsterem? Nieprawdopodobne zdjęcie opublikował właśnie "Super Express".Prezes PiS przechadza się ulicami w czarnej czapce, która żywo kojarzy się z tymi, które w chłodne dni zakłada młodzież. Do tego polityk wybrał klasyczny płaszcz przeciwdeszczowy. Pod spodem - ulubiony zestaw: czarny garnitur i kultowy, czarny krawat.

"Wygląda jak Doda 10 lat temu". Czy Jarosław Kaczyński zostanie ikoną mody?

Internauci natychmiast zaczęli komentować nową odsłonę najpopularniejszego prezesa w Polsce. W komentarzach pod zdjęciem i w kanałach mediów społecznościowych na zmianę pojawiają się i zachwyt, i zdumienie. - Nowa odsłona starego prezesa - czytamy w jednym z nich. - Dyktator, ale stylowy - komentuje inna osoba. - Ta czapka to eksperyment modowy przypominający Dodę z 2008 roku. Panie Prezesie i kocie - nie idźcie tą drogą. Po publikacji dzisiejszego materiału "Super Expressu" z pewnością wielu nie przejdzie obojętnie wobec najnowszego, zimowego trendu. Czy politycy Prawa i Sprawiedliwości zdecydują się kultywować styl szefa i zaopatrzą się w czarną, hipsterską czapkę?

Styl Jarosława Kaczyńskiego

Trendsetterzy grzmiali komentując ubiór prezesa: styl sprzed trzydziestu lat! Przez wiele lat krytykowano ubiór Jarosława Kaczyńskiego, sugerując, że jest on daleki od ideału. W momencie, gdy za przemowami powinny iść także charakteryzacje, polityk zdawał się być z tyłu. Skromny i elegancki. Zapracowany, nierzadko widziany z teczką w ręce. Dzisiejsze stylizacje Kaczyńskiego określane są jako monotonne. Jednak w latach 70-tych polityk zdawał się mieć większą fantazję. Nierzadko do koszuli dobierał kraciastą kamizelkę, której towarzyszyła marynarka w jasnych odcieniach. To sprawiało, że wyjątkowo się wyróżniał z tłumu.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Kaczyńskiemu zdarza się założyć nonszalanckie okulary - w stylu lat 80-tych. Dziś są nieodłącznym elementem prawdziwie hipsterskiego stylu. Prezesowi zdarza się także założyć płaszcz maxi, z elementami wskazującymi na ten, który nosił Sherlock Holmes. Każdorazowe zmiany w stylu Jarosława Kaczyńskiego wywołują ogromne emocje wśród internautów. Dzieje się tak również w przypadku gwiazd, które zakładając "nowości" wyznaczają trendy w szafach Polaków. Dziesięć lat temu Doda wyznaczała styl, zakładając krótkie szorty. Przez sezon były kultowym elementem stroju każdej młodej kobiety. Później każde wyjście celebrytki było okazją do obserwacji modowych nowości. Czy dziś sympatycy PiS-u uzupełnią garderobę o czarną czapkę? Jarosław Kaczyński screenshot facebook.com/wwwseplZOBACZ TAKŻE:
  1. Doda Instagram: Królowa pokazała się bez makijażu! Jak wygląda?
  2. Doda żyje w strachu! Wszystko przez aferę dubajską
  3. Doda w wyjątkowy sposób uczci pamięć ukochanej osoby. Mamy łzy w oczach!
  4. Czy psy wyczuwają choroby? Czy czworonogi mają 6 zmysł? Odpowiadamy
  5. Znaki zodiaku i ich przeszkody na drodze do szczęścia
Następny artykuł