Jarosław Kaczyński
Fot. YouTube / Blogpressportal
Wiadomości Pikio - 12 Grudnia 2018

Jarosław Kaczyński strasznie cierpi. W żałobie zdobył się na piękny gest

Jarosław Kaczyński przechodzi w ostatnich dniach bardzo ciężkie chwile. Prezes PiS-u musiał pożegnać bardzo bliską mu osobę - kobietę, która przez wiele lat wpierała go w działaniach partii. Posłanka odeszła w sobotę 12 grudnia, a wódz Prawa i Sprawiedliwości pozostał ze swoim bólem sam. W żałobie zdobył się na piękny gest.

Jarosław Kaczyński poinformował o śmierci Jolanty Szczypińskiej podczas obrad sejmu. Ta wiadomość prawdziwie wstrząsnęła politykami, bowiem posłanka przez wiele lat mocno angażowała się we wszelkie sprawy społeczne oraz państwowe. W stronę kobiety padło wiele ciepłych słów, które mocno wzruszyły osoby zebrane na sali. - Panie Marszałku, Wysoka Izbo, 8 grudnia zmarła Jolanta Szczypińska, wiceprzewodnicząca naszego klubu przez prawie 15 lat – poinformował polityk.

Jarosław Kaczyński wspomina koleżankę. Cały sejm odmówił modlitwę

Prezes Prawa i Sprawiedliwości, chociaż na codzień nie jest zbyt wylewny, zdobył się na wiele miłych słów. Opowiedział, że kobieta była aktywna przez cały czas, nawet w chorobie. We wspomnieniach wrócił również do dawnych czasów, kiedy to posłanka była prześladowana przez Służby Bezpieczeństwa. - Gdy na chwilę odzyskiwała możliwość aktywności, to przez cały czas zajmowała się nawet z daleka, przez telefon tym, co dzieje się w jej okręgu. Sądzę, że zasłużyła na bardzo dobrą pamięć. Była piękną postacią naszego ruchu politycznego – pochwalił prezes. Polityk zaczął odmawiać modlitwę za zmarłą Jolantę Szczypińską. Politycy zgromadzeni w Semie wstali i zaczęli mu wtórować. – Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci, niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen – odmówił modlitwę.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Janina GossWszystkie kobiety Jarosława Kaczyńskiego [ZDJĘCIA]Czytaj dalej

Jarosław Kaczyński nigdy o niej nie zapomni. Wyjątkowy gest ze strony prezesa

Jolanta Szczypińska odeszła w minioną sobotę, o godzinie 11. Kobieta wylądowała w szpitalu z ciężkimi powikłaniami po zabiegu urologicznym. O jej ciężkim stanie zdrowia poinformowało Prawo i Sprawiedliwość, które było z kobietą bardzo mocno związane. Była rzeczniczka rządu, Elżbieta Witek, poinformowała, że prezes Kaczyński do ostatnich chwil odwiedzał swoją koleżankę w szpitalu. Niejednokrotnie był on również widziany w kaplicy. Jarosław Kaczyński postanowił uhonorować posłankę. W dniu jego poruszającego przemówienia, miejsce Jolanty Szczypińskiej na sejmowej sali obrad nie było puste. Stał na nim piękny bukiet biało czerwonych róż, który miał być wyrazem szacunku i tęsknoty za kobietą.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Światło dzienne ujrzały nieznane fakty o Anicie ze Ślubu od pierwszego wejrzenia! WOW
  2. Światło dzienne ujrzały nieznane fakty o Anicie ze Ślubu od pierwszego wejrzenia! WOW
  3. Największy zwrot akcji w historii programu Rolnik szuka żony! Uczestnik zrobił coś szokującego
  4. Meghan Markle prawie nigdy nie zmienia osobistej części garderoby! Szokujące tłumaczenie
  5. Znaki zodiaku i ich najpiękniejsze partie ciała. Co masz w sobie niezwykłego?
Kornel MorawieckiZnani politycy, którzy odeszli od swoich żon [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News