Wyciekła informacja od posła PiS. Chodzi o koniec kariery Kaczyńskiego, jest DATA

Wyciekła informacja od posła PiS. Chodzi o koniec kariery Kaczyńskiego, jest DATA Źródło: fot. Youtube

Jarosław Kaczyński ma problemy ze zdrowiem już od dłuższego czasu. Wszyscy zadają sobie pytanie, kiedy zdecyduje się on odejść z polityki. Wyciekła właśnie informacja od posła PiS na temat tego, kiedy prezes partii przejdzie na emeryturę. 

Jarosław Kaczyński jest w polskiej polityce postacią niezatapialną. Jednak jego nasilające się problemy ze zdrowiem rodzą liczne spekulacje na temat tego, że wkrótce zdecyduje się on na przejście na emeryturę. Jeden z posłów PiS powiedział coś, co daje wiele na ten temat do myślenia. Henryk Kowalczyk ujawnił plan Kaczyńskiego na rządy PiS. W partii zakłada się, że będą rządzić jeszcze przez minimum dwie kadencje. To dawałoby łącznie 12 lat obserwowania politycznych poczynań tej partii. Czy można ją sobie wyobrazić bez Kaczyńskiego?

Jarosław Kaczyński - data przejścia na emeryturę

Od dawna mówi się o tym, że Jarosław Kaczyński nie ma godnego następcy na stanowisku prezesa Prawa i Sprawiedliwości. Być może przez to właśnie odwleka on decyzję o przejściu na emeryturę. Z całą pewnością polska polityka bez niego byłaby zdecydowanie mniej interesująca. Skoro zatem PiS ma rządzić 12 lat (z których 3 już minęły) to Jarosław Kaczyński w tym czasie nie może dać sobie chwili na odpoczynek. Na emeryturę będzie mógł spokojnie odejść w 2027 roku. - Chcemy rozliczyć się dotychczasowych rządów. Wykazać, że byliśmy pierwszym od wielu lat rządem, który bardzo poważnie realizuje swoje deklaracje wyborcze. Chcemy przedstawić pogram na najbliższy czas, ale w dyskusji wynikną zamierzenia na następną kadencję. Jestem przekonany, że PiS będzie rządzić, co najmniej 12 lat - mówił na temat dotychczasowych i przyszłych rządów PiS Henryk Kowalczyk cytowany na stronie pap.pl.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Meghan Markle nie zaprosiła brata na ślub. „Bolesne, że o nas zapomniałaś”
  2. Dramat polskiej artystki. Prześladowca robi jej zdjęcia i wynajmuje bandytów
  3. Kandydatura Jakiego pogrzebana. Zdjęcie z jego spotkania mówi wszystko
  4. Hańba! TVP okrutnie wykorzystało 91-letnią kombatantkę
  5. Kandydatura Jakiego pogrzebana. Zdjęcie z jego spotkania mówi wszystko
Źródło: wiadomosci.wp.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News