Kaczyński w końcu odchodzi z polityki?! O tych słowach mówi już cała Polska

Kaczyński w końcu odchodzi z polityki?! O tych słowach mówi już cała Polska

Jarosław Kaczyński jest niezwykle wpływowym politykiem, o którego oddziaływaniu za decyzje prezydenta oraz premiera mówi się już od wielu miesięcy. Co ciekawe, w kraju coraz częściej pojawiają się głosy, według których prezes PiS powinien usunąć się w cień. Do piewców takiej tezy dołączyła właśnie Katarzyna Lubnauer z Nowoczesnej.

Kaczyński ma już 69 lat, jednak wciąż pozostaje niezwykle aktywnym posłem. Chociaż nie słyszy się raczej o składanych przez niego interpelacjach, polityk wszystkie swe siły wkłada w prowadzenie rządzącego ugrupowania.

Kiedy zniknie Kaczyński?

Jak się jednak okazuje, wielu wyborców chciałoby, aby prezes Prawa i Sprawiedliwości przeszedł już na emeryturę. Nie chodzi oczywiście o pobieranie świadczenia, które już do niego trafia, a całkowicie odsunięcie się od polskiego parlamentaryzmu. Co ciekawe, bardzo stanowczo na ten temat wypowiedziała się właśnie przewodnicząca partii Nowoczesna, Katarzyna Lubnauer. Tym samym skomentowała głośny wpis Lecha Wałęsy, w którym prosił Kaczyńskiego o wybaczenie, gdyż obaj "wkrótce przeniosą się do wieczności". Jaką opinię wyraziła polityk?

Lubnauer szczerze o Kaczyńskim

- Powiem szczerze, że myślę, że rzeczywiście Wałęsa chce wezwać w ten sposób Jarosława Kaczyńskiego do tego, że najwyższy czas, żeby poszedł na emeryturę. Myślę, że jest to opinia bardzo wielu Polaków - stwierdziła Lubnauer w rozmowie z WP, a jej słowa komentuje dziś cały kraj. - Stryj jest osobą odpowiedzialną, liczy biegnące lata, ale też nie jest tak, że on się jakoś intensywnie szykuje na emeryturę. Wielu pewnie by chciało, aby skoncentrował się na wnukach i pisaniu wspomnień - stwierdziła za to jakiś czas Marta Kaczyńska, co możemy najpewniej traktować jako odpowiedź samego prezesa PiS.

ZOBACZ TAKŻE: Horror Leppera wraca po latach! Samoobrona nie zamierza odpuścić

ZOBACZ TAKŻE: Wałęsa w tarapatach! Kaczyński znalazł sposób jak go zniszczyć

ZOBACZ TAKŻE: Będzie skandal? Generał ujawnił, co naprawdę stało się w Smoleńsku

ZOBACZ TAKŻE: Co oni robią? PiS buduje w środku lasu, wyciekło nagranie

Jarosław Kaczyński Fot. YouTube/publicystykatvp Jarosław Kaczyński Fot. YouTube/Telewizja Republika Fot. YouTube/Onet News
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News