Kaczyński ze szpitala właśnie odpalił polityczną bombę atomową!

Kaczyński ze szpitala właśnie odpalił polityczną bombę atomową!

Ujawnienie sprawy romansu Stanisława Pięty rozjuszyło PiS. Jarosław Kaczyński, znajdujący się obecnie w szpitalu na Szaserów, zdecydował się aktywnie wrócić do kiedyś zapowiedzianego projektu. Chodzi o ustawę dekoncentracji, która ma zamknąć usta mediom.

"Dziennik Gazeta Prawna" ujawnił, że partia rządząca ma zamiar wrócić do pomysłu ustawy dekoncentracji mediów. Podobno sam prezes Kaczyński zainicjował rozmowy nad projektem, a pozostali członkowie partii czekają jedynie na jego wyjście ze szpitala, by ostatecznie mógł ustawę potwierdzić.

Jarosław Kaczyński boleśnie uderzy w wiele firm

Ustawa dekoncentracji ma dotyczyć szczególnie firm zagranicznych, które mają ogromne wpływy na rynku polskich mediów. Szczegóły ustawy nie są jeszcze znane. Można się jednak domyślać, co wywołało przyspieszenie pracy nad ustawą. Zapowiadano ją już wielokrotnie, a w zeszłym roku w lipcu posłanka Krystyna Pawłowicz krzyknęła do dziennikarza "A po wakacjach weźmiemy się za was!" Od tamtej pory, aż do teraz, sprawa nie była poruszana. Aktualnie jednak rozpoczęła się "walka mediów z rządem". Parta PiS z powodów oczywistych była przeciwna relacjonowaniu protestu osób niepełnosprawnych oraz kontrowersyjnego romansu Stanisława Pięty. Ta ostatnia została ujawniona przez "Fakt" wydawany przez niemiecko-szwajcarski koncern Ringier Axel Springer Polska.

Media nie pozwolą Kaczyńskiemu "zamknąć sobie ust"

Dziennikarz nie zostają bezczynni i już teraz wydają na Twitterze swoje opinie na temat możliwego wprowadzenia ustawy: "Naprawdę w PiS myślicie, że tak zamknięcie nam usta? Raczej przeciwnie" napisał Mikołaj Wojcik z "Faktu". "Gdy nie będzie zagranicznych mediów, to żaden z posłów już nie zdradzi swojej żony. Chyba że jakiś opozycyjny" zawtórował mu z kpiną Sławomir Wikariak z "Gazety Prawnej". Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Cała Polska nie może uwierzyć. Polsat ZAMYKA STACJĘ
  2. Nocna burda w Sejmie! Opozycja nie chce ustąpić
  3. Miarka się przebrała. Papież Franciszek ma "ukrócić działalność o. Rydzyka"
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News