Jarosław Kaczyński jest przerażony! Najnowsze doniesienia o jego stanie zdrowia powalają

Jarosław Kaczyński jest przerażony! Najnowsze doniesienia o jego stanie zdrowia powalają

Jarosław Kaczyński zdaje się w ostatnim czasie wracać do dobrej formy. Jak się jednak okazuje, nie wszystko układa się w kuracji prezesa Prawa i Sprawiedliwości dokładnie po jego myśli. Polityk jest przerażony i panicznie boi się ponoć operacji, którą będzie musiał przejść. Najnowsze doniesienia o jego stanie zdrowia mogą mocno zdziwić niejednego wyborcę.

Jarosław Kaczyński od dłuższego czasu boryka się z poważnymi problemami z kolanem. Kilka miesięcy temu działacz trafił nawet do szpitala, gdzie przeszedł specjalne leczenie. Chociaż wciąż poddaje się rehabilitacji oraz przyjmuje leki, problem całkowicie nie zniknął. Prezes PiS jest ponoć jednak w nieco lepszej formie psychicznej.

Jak czuje się Jarosław Kaczyński? Prezes Prawa i Sprawiedliwości boi się o swoją przyszłość

- Prezes czuje się dużo lepiej, żartuje, pracuje za dwóch! Byłem mocno zdziwiony, że Jarosław Kaczyński mimo problemów z kolanem, tak aktywnie wspierał kampanię samorządową, jeździł po Polsce. Pełen podziw! - powiedział w rozmowie z "Super Expressem" ważny polityk obozu rządzącego, po czym ujawnił stosunek przełożonego do zbliżającej się operacji wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego. - Prezes miał tą bakterię, wyleczył kolano z niej, ale nie wiadomo, czy ta endoproteza będzie wstawiona. Chciałby wymigać się od operacji. Wiadomo, też bym się trochę bał. Normalna sprawa - ujawnił działacz, nie ukrywając, że Jarosław Kaczyński odczuwa coraz większy strach związany z zabiegiem, którego niezwykle jednak potrzebuje.

Kiedy Jarosław Kaczyński wróci do zdrowia? Wyborcy PiS martwią się o polityka

- Najważniejsze, żeby prezes był gotowy na kampanię do europarlamentu, więc lepiej żeby przeszedł operację w miarę szybko, bo później jeszcze będzie go czekać rehabilitacja. A chcemy, aby Jarosław Kaczyński był w pełni sprawny i gotowy na marzec, bo w maju 2019 roku już eurowybory - dodał anonimowy polityk, ujawniając stosunek polityków Prawa i Sprawiedliwości do rehabilitacji Jarosława Kaczyńskiego.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Jak więc możemy wnioskować z wypowiedzi źródła "Super Expressu", prezes obozu rządzącego czuje się nieco lepiej, jednak wciąż nie może wrócić do pełni sprawności. Jednocześnie coraz bardziej boi się jednak operacji, która może dać mu szansę na zdrowie. Nie wiadomo, jaką decyzję podejmie ostatecznie prezes Prawa i Sprawiedliwości. Wyborcy partii liczą jednak na to, że nie zrezygnuje z zabiegu, gdyż - jak twierdzą - mogłoby się to dla niego okazać bardziej niebezpieczne, niż samo jego przeprowadzenie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kaczyńska chciała uczcić pamięć rodziców. Zrobiła to w specyficzny sposób
  2. Znaki zodiaku, które są NIEMOŻLIWIE zazdrosne. Nie da się z nimi żyć
  3. Wassermann jest niedouczona?! Słynny polityk ujawnia jej brak kompetencji
  4. Pitbull nie ma szans na dom? Wszystkie psy zostały adoptowane, tylko nie on
  5. Andrzej Duda poniżony na oczach całej Polski! Prezes PiS nie miał litości
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News