Jarosław Kaczyński
Fot. Wikimedia Commons
Wiadomości Pikio - 20 Września 2018

Jarosław Kaczyński szczerze o swoim zdrowiu. Zaatakowała go niebezpieczna bakteria!

Jarosław Kaczyński znalazł się w centrum licznych plotek, kiedy kilka miesięcy temu trafił do szpitala. Chociaż oficjalnie mówiło się o jego problemach z kolanem, spekulowano także w temacie ewentualnej choroby nowotworowej. Prezes Prawa i Sprawiedliwości zdecydował się więc po raz pierwszy otwarcie opowiedzieć o tym, co mu dolegało.

W ostatnim czasie Jarosław Kaczyński zdaje się powracać do doskonałej formy. Polityk porusza się już z większą łatwością, a dobry humor zdecydowanie go nie opuszcza. Poseł udowodnił to, kiedy na oficjalnej gali odebrał nagrodę Biało-Czerwonych Róż i wygłosił przemówienie.

Na co choruje Jarosław Kaczyński?

Jako że stan zdrowia prezesa Prawa i Sprawiedliwości znacznie się poprawił, otwarcie mówi już o powodach, przez które w trybie pilnym trafił jakiś czas temu pod opiekę lekarzy. O swej chorobie opowiedział szczerze w wywiadzie dla dziennikarzy tygodnika "Sieci". - Miałem ostre zakażenie kolana, niebezpieczną bakterię, stąd błyskawiczne przyjęcie do szpitala - ujawnił Jarosław Kaczyński w bezpośredni sposób. Polityk zaznaczył także, iż przez długi czas musiał pozostawać pod opieką lekarzy oraz rehabilitantów. Przejdzie także terapię antybiotykową, jednak zaznacza otwarcie, że dziś wyniki jego badań są już dobre, a wyborcy nie muszą się o niego martwić.

Nowotwór czy chore kolano? Kaczyński odpowiada

Warto zaznaczyć, że Jarosław Kaczyński będzie musiał prawdopodobnie przejść jeszcze operację oraz następujące po niej leczenie. Jak jednak przyznał, nie odczuwa już takiego bólu, jak jeszcze kilka miesięcy temu. Z tego powodu może już poruszać się bez kul ortopedycznych, czego jednak stara się unikać, aby nieuważnie nie narazić się na zdrowotne komplikacje. Wyborcy Prawa i Sprawiedliwości mogą więc najpewniej odetchnąć z ulgą. Szczere wyznanie Kaczyńskiego odnośnie do jego kolana zdementowało bowiem plotki o nowotworze, z którym miał się zmagać, a który ukrywali rzekomo przed opinią publiczną jego współpracownicy.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Żenujący wpis o Donaldzie i bigosie ośmieszył Andrzeja Dudę. Nowy rzecznik przesadził
  2. Leszek Miller nie owija w bawełnę. „Gdybym wiedział o tym przed pogrzebem, zareagowałbym gwałtownie”
  3. Wszyscy śmieją się z Dudy! Komorowski w swoim stylu rozjechał prezydenta
  4. Opozycja w żałobie. Nie żyje szanowana posłanka na Sejm, wstrząsająca śmierć
ZAMIANA
Kaczynski_JaroslawDlaczego Jarosław Kaczyński się nie ożenił? 9 pilnie strzeżonych sekretów prezesa PiSCzytaj dalej
Janina GossWszystkie kobiety Jarosława Kaczyńskiego [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News